• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Dla mieszkańca/Konsultacje Społeczne/Modernizacja obiektów rekreacyjnych na terenie Gminy Bieruń

Modernizacja obiektów rekreacyjnych na terenie Gminy Bieruń

Szanowni Mieszkańcy!

Zachęcamy Państwa do podzielenia się swoją opinią na temat projektu pn. „Modernizacja obiektów rekreacyjnych na terenie Gminy Bieruń”w związku z przygotowywaniem przez Gminę Bieruń wniosku o dofinansowanie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres projektu obejmuje:

  • przebudowę małej architektury placu zabaw przy ul. Chemików w Bieruniu polegającą na wymianie nawierzchni żwirkowej na nawierzchnię bezpieczną poliuretanową pod urządzeniami zabawowymi: huśtawki podwójne zwykłe (x3), huśtawka kubełkowa, huśtawka bocianie gniazdo, karuzela;
  • przebudowę boiska sportowego przy filii przedszkola nr 2 (ul. Bijasowicka), polegającą na wymianie nawierzchni asfaltowej na nawierzchnię bezpieczną poliuretanową wraz z montażem bramek boiskowych (2 sztuki), słupków do siatkówki i tenisa ziemnego (2 sztuki), łapaczy piłek (2 sztuki).

Wypełnioną ankietę można składać w terminie

od 8 lutego 2021 r. do 12 lutego 2021 r.

za pomocą formularza online - KLIKNIJ.

Uwagi złożone lub przesłane po wskazanym terminie pozostaną bez rozpatrzenia. Opinie nie mają charakteru wiążącego. Burmistrz Miasta nie jest związany zarówno wynikami konsultacji z mieszkańcami, jak i treścią przedstawionych opinii.

do góry