• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Dla mieszkańca/1,5 % podatku dla Bierunia i jego mieszkańców

1,5 % podatku dla Bierunia i jego mieszkańców

Trwa okres rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do tego, by przekazać 1,5 procent podatku na cele charytatywne. Poniżej publikujemy listę organizacji pożytku publicznego działających na terenie Bierunia, którym można przekazywać swój 1,5 procent podatku. Można też wesprzeć konkretne osoby - mieszkańców Bierunia, którzy są podopiecznymi stowarzyszeń i fundacji o ogólnopolskim zasięgu.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Bieruniu mieszka wiele osób, które zmagają się z powaznymi chorobami, kosztowną terapią i trudną sytuacją życiową. Jest też wiele osób o otwartych sercach, gotowych do pomocy. Aby ułatwić im dotarcie do potrzebujących, chcemy stworzyć listę wszystkich osób, uprawnionych do otrzymania 1,5 % podatku. Z tej listy każy z Was będzie mógł wybrać tą osobę, którą chce obdarować przy rozliczeniu rocznym PIT.

 


Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bierunia, którzy są uprawnieni do pozyskiwania 1,5 % podatku - również za pośrednictwem ogólnopolskich fundacji - do kontaktu z Wydziałem Promocji Urzędu Miejskiego:

32 708 09 51
32 708 09 52


Naszą listę będziemy aktualizować na bieżąco, zgodnie z otrzymanymi zgłoszeniami.

 


Zobacz listę organizacji działających na terenie Bierunia, którym możesz przekazać 1,5 procent podatku

 


Zobacz listę osób mieszkających na terenie Bierunia,
którym możesz przekazać 1,5 procent podatku

 

 PIT

 

 

 

 

 

 

do góry