Strona główna/Aktualności/Cała Metropolia w Twoim telefonie? Transport publiczny, imprezy i wydarzenia... Pobierz VIZUM!

Cała Metropolia w Twoim telefonie? Transport publiczny, imprezy i wydarzenia... Pobierz VIZUM!

Aktualności 29 Grudnia 2019

Dobra wiadomość dla użytkowników aplikacji mobilnej VIZUM i wspaniała zachęta dla mieszkańców, którzy dopiero noszą się z zamiarem pobrania tej aplikacji na swój telefon! Kolejnymi nadawcami w VIZUM są Urząd Metropolitalny (Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii) oraz Zarząd Transportu Metropolitalnego - jednostka organizacyjna GZM zarządzająca lokalnym transportem zbiorowym na terenie 41 gmin członkowskich.

 

Oznacza to, że mając w swoim smartfonie aplikację Vizum.app wiedzieć będziecie nie tylko o wszystkim tym, co dzieje się w Bieruniu, ale również o imprezach sportowych i wydarzeniach kulturalnych organizowanych na terenie całej Metropolii, a także o wszystkim, co dotyczy rozkładu jazdy na obszarze wszystkich 41 gmin członkowskich Metropolii, w tym również w naszym mieście.

 

Dzięki zakładce TRANSPORT  w aplikacji Vizum od teraz możecie szybko i sprawnie kontrolować rozkłady jazdy komunikacji publicznej i dostępnosć rowerów miejskich na terenie Metropolia GZM. A to dopiero początek...

 

 

Szeroko na temat samej aplikacji VIZUM i tego, co miasto Bieruń oferuje jej użytkownikom pisaliśmy kilka miesięcy temu - KLIKNIJ I PRZECZYTAJ. Przypomnijmy, że nasze miasto jako jedno z pierwszych miast w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wdrożyło platformę Vizum do komunikacji z mieszkańcami i turystami. 

Informacje na temat tego, co dzieje się w Bieruniu otrzymujecie w kategoriach:

  • Aktywny Bieruń
  • Kulturalny Bieruń
  • Historyczny Bieruń
  • Społeczny pukt widzenia
  • Budujemy dla Was!
  • UWAGA! Bieruń!

Sami możecie zdecydować, które kategorie Was interesują. Aplikacja Vizum selekcjonuje i porządkuje je dla Was, według Waszych preferencji. Czytaj więcej - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Czym jest VIZUM? To aplikacja, dzięki której będziesz wiedział o wszystkim, co się dzieje w Twojej okolicy. Teraz informacje od wielu nadawców możesz kontrolować w jednym miejscu!

 

Poniżej linki do sklepów z aplikacjami do pobrania:

Sklep Play: https://link.vizum.app/bierun-android

App Store: https://link.vizum.app/bierun-iphone

 

 

Czytaj także:

Podobne wiadomości:

do góry