• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Cała Metropolia w Twoim telefonie? Transport publiczny, imprezy i wydarzenia... Pobierz VIZUM!

Cała Metropolia w Twoim telefonie? Transport publiczny, imprezy i wydarzenia... Pobierz VIZUM!

Aktualności 2 Lutego 2020

Dobra wiadomość dla użytkowników aplikacji mobilnej VIZUM i wspaniała zachęta dla mieszkańców, którzy dopiero noszą się z zamiarem pobrania tej aplikacji na swój telefon! Kolejnymi nadawcami w VIZUM są Urząd Metropolitalny (Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii) oraz Zarząd Transportu Metropolitalnego - jednostka organizacyjna GZM zarządzająca lokalnym transportem zbiorowym na terenie 41 gmin członkowskich.

 

Oznacza to, że mając w swoim smartfonie aplikację Vizum.app wiedzieć będziecie nie tylko o wszystkim tym, co dzieje się w Bieruniu, ale również o imprezach sportowych i wydarzeniach kulturalnych organizowanych na terenie całej Metropolii, a także o wszystkim, co dotyczy rozkładu jazdy na obszarze wszystkich 41 gmin członkowskich Metropolii, w tym również w naszym mieście.

 

 

Dzięki zakładce TRANSPORT  w aplikacji Vizum od teraz możecie szybko i sprawnie kontrolować rozkłady jazdy komunikacji publicznej i dostępnosć rowerów miejskich na terenie Metropolia GZM. A to dopiero początek...

W module TRANSPORT macie przejrzysty dostęp do odjazdów i biletów tramwajów i autobusów, jednolitą mapę wszystkich dostępnych pojazdów na minuty w okolicy oraz możliwość zamawiania taksówek. Jest też alternatywa dla mieszkańców, którzy nie używają samochodów (lub kierowców wybitnie nieznoszących korków) oraz miłośników jednośladów. Zamiast instalować wiele różnych aplikacji do sprawdzania dostępności różnych opcji transportowychwygodniej jest sprawdzić czym możecie pojechać w jednej aplikacji. Dzięki temu przemieszczanie się pomiędzy miastami będzie prawdziwą przyjemnością! 

 

 

Szeroko na temat samej aplikacji VIZUM i tego, co miasto Bieruń oferuje jej użytkownikom pisaliśmy kilka miesięcy temu - KLIKNIJ I PRZECZYTAJ. Przypomnijmy, że nasze miasto jako jedno z pierwszych miast w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wdrożyło platformę Vizum do komunikacji z mieszkańcami i turystami. 

Informacje na temat tego, co dzieje się w Bieruniu otrzymujecie w kategoriach:

  • Aktywny Bieruń
  • Kulturalny Bieruń
  • Historyczny Bieruń
  • Społeczny pukt widzenia
  • Budujemy dla Was!
  • UWAGA! Bieruń!

Sami możecie zdecydować, które kategorie Was interesują. Aplikacja Vizum selekcjonuje i porządkuje je dla Was, według Waszych preferencji. Czytaj więcej - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Czym jest VIZUM? To aplikacja, dzięki której będziesz wiedział o wszystkim, co się dzieje w Twojej okolicy. Teraz informacje od wielu nadawców możesz kontrolować w jednym miejscu!

 

Poniżej linki do sklepów z aplikacjami do pobrania:

Sklep Play: https://link.vizum.app/bierun-android

App Store: https://link.vizum.app/bierun-iphone

 

 

Czytaj także:

Podobne wiadomości:

do góry