• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Bieruń dołącza do NAPRAWMY TO!

Bieruń dołącza do NAPRAWMY TO!

Aktualności 31 Października 2021

W poniedziałek, 1 listopada w Bieruniu uruchomiona zostaje nowa funkcjonalność - Program NaprawmyTo! Zepsuta latarnia, nierówny chodnik, zaśmiecony teren? Widzisz problem, usterkę, nieporządek? Zgłoś to w prosty sposób!

NaprawmyTo

NaprawmyTo.pl to proste narzędzie, dzięki któremu w kilku krokach każdy mieszkaniec Bierunia może przesłać zgłoszenie na temat jego okolicy. Gmina korzystając z programu NaprawmyTo.pl wysyła swoim mieszkańcom jasny sygnał - chcemy słuchać Waszego głosu, naprawiać wspólną przestrzeń!

 

Zepsuta latarnia, nierówny chodnik, zaśmiecony teren? Dzięki aplikacji na bieżąco wysyłane są na maile zarejestrowanych użytkowników powiadomienia o postępie w zgłoszonej sprawie - o tym, kto się nią zajmuje i na jakim etapie jest jej rozwiązanie.

 

Jak korzystać

Obsługa NaprawmyTo.pl zajmuje kilka sekund - wskazanie lokalizacji alertu, dodanie zdjęcia i kategorii sprawy. Nic prostszego! Ważnym jest to, że przy korzystaniu z aplikacji mobilnej nie musisz ręcznie wpisywać adresu. Po uzyskaniu dostępu do lokalizacji system automatycznie sczyta Twoją lokalizację i pozwoli na bardzo dokładne umiejscowienie usterki.

Program NaprawmyTo! przyczynił się do usunięcia ponad 55 000 usterek i funkcjonuje w 25 gminach na terenie całego kraju. Teraz pora na Bieruń!

 

 

W załączeniu regulamin korzystania z aplikacji NaprawmyTo.pl oraz broszurka informacyjna dla mieszkańców, wyjaśniająca, jak korzystać z nowej funkcjonalności.

APLIKACJA

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Regulaminu dla osoby dokonującej zgłoszenie w programie „Naprawmy to” na terenie Gminy Bieruń 114.85KB Plik: Regulaminu dla osoby dokonującej zgłoszenie w programie „Naprawmy to” na terenie Gminy Bieruń
pdf Broszura informacyjna 4.15MB Plik: Broszura informacyjna

Podobne wiadomości:

do góry