Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1081.

 • Aktualności - 2021-05-10 Wystartował ZIELONY BUDŻET! Zobacz film Aktualności 10 maja

  Wystartował ZIELONY BUDŻET! Zobacz film

  Od 10 maja można składać propozycje projektów do Zielonego Budżetu Miasta Bierunia. Serdecznie zachęcamy Mieszkańców do włączenia się w proces decyzyjny związany ze świadomym i przemyślanym zazielenianiem miasta.

 • Aktualności - 2021-05-14 Węglowa wewnętrzna prawie gotowa Aktualności 14 maja

  Węglowa wewnętrzna prawie gotowa

  Prace na ulicy Węglowej wewnętrznej zostały już wykonane w ponad 90 procentach. Jezdnia ma nową nawierzchnię, a mieszkańcy korzystają z nowych miejsc parkingowych. Poza funkcjonalnością poprawiła się także estetyka w centrum osiedla.

 • Aktualności - 2021-05-13 Bieruń wspiera niepełnosprawnych! Aktualności 13 maja

  Bieruń wspiera niepełnosprawnych!

  W ostatnim czasie Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica podpisał dwie umowy dotyczące wsparcia osób niepełnosprawnych.

 • Aktualności - 2021-05-12 Nieruchomości gruntowe na sprzedaż Aktualności 12 maja

  Nieruchomości gruntowe na sprzedaż

  Burmistrz Miasta Bierunia informuje, że zostały wywieszone wykazy nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Bieruń przeznaczonych do sprzedaży.

 • Aktualności - 2021-05-12 Termin wniesienia II raty opłaty za sprzedaż napojów alkoholowych Aktualności 12 maja

  Termin wniesienia II raty opłaty za sprzedaż napojów alkoholowych

  Urząd Miejski w Bieruniu przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

 • Aktualności - 2021-05-12 Twoje konto PSZOK! Aktualności 12 maja

  Twoje konto PSZOK!

  Kolejne udogodnienie dla mieszkańców korzystających z Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Teraz możecie Państwo śledzić swoje limity w PSZOK-u! Wystarczy wejść na swoje konto PSZOK i w wymaganym polu wpisać kod kreskowy swojej karty.

 • Aktualności - 2021-05-10 Postępy prac przy przebudowie budynku dworca kolejowego Aktualności 10 maja

  Postępy prac przy przebudowie budynku dworca kolejowego

  Bardzo intensywnie przebiegają prace przy przebudowie dworca kolejowego w Bieruniu Nowym. Inwestycja zakończona ma być w ostatnim kwartale tego roku. Przypomnijmy, że historyczny budynek przystosowany zostanie do pełnienia funkcji nowoczesnego centrum przesiadkowego.

 • Aktualności - 2021-05-09 Dzienny Dom SENIOR+ wraca do działalności! ZOBACZ FILM Aktualności 9 maja

  Dzienny Dom SENIOR+ wraca do działalności! ZOBACZ FILM

  Dzienny Dom SENIOR+ to inicjatywa, która funkcjonuje przy wsparciu finansowym Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Placówka ta powstała w Bieruniu w marcu 2018 roku i działa nieprzerwanie już trzeci rok.

 • Aktualności - 2021-05-08 ZIELONY BUDŻET. Dowiedz się wszystkiego! Aktualności 8 maja

  ZIELONY BUDŻET. Dowiedz się wszystkiego!

  Ruszamy z Zielonym Budżetem Miasta Bierunia. Start w poniedziałek, 10 maja 2021 roku. Od tego dnia macie 4 tygodnie na przygotowanie propozycji zielonego projektu i złożenie jej. Można to zrobić online poprzez nowoczesną platformę internetową lub klasycznie - poprzez złożenie wniosku papierowego. Nie zwlekajcie. Inicjujcie!

 • Aktualności - 2021-05-07 Oferta pracy w Urzędzie Miejskim Aktualności 7 maja

  Oferta pracy w Urzędzie Miejskim

  Burmistrz Miasta Bierunia ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów. Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 maja 2021 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

do góry