• język migowy
 • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1864.

 • Aktualności - 2024-02-15 Ruszyła INICJATYWA LOKALNA w Bieruniu Aktualności 15 lutego

  Ruszyła INICJATYWA LOKALNA w Bieruniu

  Tak jak zapowiadaliśmy, rusza nowa inicjatywa obywatelska w Bieruniu. 15 lutego rozpocznie się nabór wniosków w ramach INICJATYWY LOKALNEJ, który potrwa do 29 lutego. Mieszkańcy mogą wnioskować do Burmistrza Miasta Bierunia o pomoc w realizacji zaplanowanych przez siebie przedsięwzięć deklarując również swój w tym udział. Wybrane przez Zespół Oceniający projekty zostaną wsparte przez Miasto finansowo, sprzętowo,

 • Aktualności - 2024-02-14 Spotkania Burmistrza z Mieszkańcami Aktualności 14 lutego

  Spotkania Burmistrza z Mieszkańcami

  Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Bierunia na coroczne spotkania, podczas których chętnie odpowie na wszelkie pytania. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, zaplanowano 5 spotkań stacjonarnych w różnych częściach naszego Miasta.

 • Aktualności - 2024-02-23 Praca w Urzędzie Miejskim w Bieruniu! Aktualności 23 lutego

  Praca w Urzędzie Miejskim w Bieruniu!

  Burmistrz Miasta Bierunia ogłosił nabory na wolne stanowisko urzędnicze do Biura Windykacji - kasjer.

 • Aktualności - 2024-02-22 Kongres Kobiet Województwa Śląskiego po raz pierwszy w Bieruniu
Aktualności 22 lutego

  Kongres Kobiet Województwa Śląskiego po raz pierwszy w Bieruniu

  Energia kobiet! - pod takim hasłem odbędzie się kolejna edycja Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego. Tym razem wydarzenie to zagości w Bieruniu, a dokładnie w znajdującym się przy rynku Kinoteatrze "Jutrzenka".  Kongres dedykowany jest współczesnym liderkom, przedsiębiorczyniom oraz wszystkim paniom pragnącym inspirować i kreować pozytywne zmiany w społeczeństwie. Przy czym - jak zapewniają organizatorki - panowie, rownież

 • Aktualności - 2024-02-21 Lutowy numer RODNI jest już dostępny Aktualności 21 lutego

  Lutowy numer RODNI jest już dostępny

  Lutowy numer miesięcznika RODNIA jest już dostępny w stałych punktach dystrybucyjnych. Znajdziecie w nim bogate fotorelacje z ważnych wydarzeń miejskich - "Walentynek po bieruńsku", Bieruńskiego Biegu "Utopca", Ferii w Mieście Bieruniu. Jest też raport inwestycyjny i ciekawy artykuł bieruńskiego ekodoradcy.

 • Aktualności - 2024-02-20 Zapraszamy na dyżury pracowników Urzędu Skarbowego Aktualności 20 lutego

  Zapraszamy na dyżury pracowników Urzędu Skarbowego

  Informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Bieruniu odbywać będą się dyżury podatkowe pracowników Urzędu Skarbowego w Tychach. Zapraszamy do pokoju numer 4 (na parterze) w terminach podanych poniżej.

 • Aktualności - 2024-02-20 Przed nami czwarta edycja Zielonego Budżetu Miasta Bierunia! Aktualności 20 lutego

  Przed nami czwarta edycja Zielonego Budżetu Miasta Bierunia!

  1 marca wystartuje Zielony Budżet Miasta Bierunia - inicjatywa, która w naszym mieście zrealizowana zostanie już po raz czwarty. Jej celem jest stworzenie atrakcyjnych dla mieszkańców terenów zielonych oraz włączenie mieszkańców w proces decyzyjny związany ze świadomym i przemyślanym zazielenianiem miasta.

 • Aktualności - 2024-02-19 Prezenty powitalne dla najmłodszych mieszkańców Bierunia Aktualności 19 lutego

  Prezenty powitalne dla najmłodszych mieszkańców Bierunia

  13 lutego Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia odwiedzał kolejne rodziny, w których urodził się mały bierunianin lub bierunianka. Na ręce rodziców maluchów złożył powitalny prezent - misia w koszulce z napisem: "Bieruń Ci przaje" oraz kronikę „Najcenniejsze chwile mojego życia”.

 • Aktualności - 2024-02-16 Obchody Odpustu ku czci Św. Walentego 2024 Aktualności 16 lutego

  Obchody Odpustu ku czci Św. Walentego 2024

  Za nami kilkudniowe obchody Święta Patrona Miasta Bierunia. Szereg uroczystych wydarzeń religijnych związanych z odpustem ku czci Świętego Walentego połączony harmonijnie został z wydarzeniami kulturalnymi oraz z dużą imprezą odpustową na Rynku. Zapraszamy do obejrzenia bogatych galerii zdjęć, które lepiej niż słowa opowiedzą o tym, co w połowie lutego działo się w Bieruniu!

 • Aktualności - 2024-02-15 "Zakochaj się w Bieruniu" - wystawa prac Sławomira Bielaka Aktualności 15 lutego

  "Zakochaj się w Bieruniu" - wystawa prac Sławomira Bielaka

  14 lutego, w dniu św. Walentego w Urzędzie Miejskim w Bieruniu odbył się wernisaż wystawy #ZakochajSięwBieruniu. Na holu urzędu (I i II piętro) oraz w holu wejściowym i w sali ślubów (na parterze) można przez najbliższy miesiąc podziwiać przepiękne pejzaże, przedstawiające malownicze zakątki Miasta Bierunia.  

do góry