• język migowy
 • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1291.

 • Aktualności - 2022-01-03 Eco harmonogram wywozu śmieci! Wygodnie i nowocześnie! Aktualności 3 stycznia

  Eco harmonogram wywozu śmieci! Wygodnie i nowocześnie!

  Przypominamy, iż MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. wspólnie z Urzędem Miejskim w Bieruniu udostepnia darmową aplikację mobilną „EcoHarmonogram”, która umożliwia łatwy dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu odbioru odpadów z konkretnej ulicy.

 • Aktualności - 2021-12-31 Wystawa pt.: DWORZEC W BIERUNIU NOWYM. DAWNIEJ I DZIŚ dostępna w poczekalni dworca Aktualności 31 grudnia

  Wystawa pt.: DWORZEC W BIERUNIU NOWYM. DAWNIEJ I DZIŚ dostępna w poczekalni dworca

  W związku z uroczystym otwarciem Centrum Przesiadkowego w Bieruniu Nowym, Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Bieruniu przygotował wystawę mobilną pt.: DWORZEC W BIERUNIU NOWYM. DAWNIEJ I DZIŚ. Wystawa znajduje się w poczekalni dworca kolejowego (na parterze) i dostępna jest dla mieszkańców i turystów codziennie, w godzinach otwarcia dworca (w godzinach kursowania pociągów). Zachęcamy do oglądania wystawy!

 • Aktualności - 2021-12-31 Centrum Przesiadkowe otwarte! Aktualności 31 grudnia

  Centrum Przesiadkowe otwarte!

  29 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Przesiadkowego w Bieruniu Nowym, w którym uczestniczyło wielu przyjaciół naszego miasta.

 • Aktualności - 2021-12-30 Dodatek osłonowy w Gminie Bieruń Aktualności 30 grudnia

  Dodatek osłonowy w Gminie Bieruń

  W związku z podpisaniem przez Prezydenta RP ustawy o dodatku osłonowym informujemy, iż na terenie Gminy Bieruń obsługą powyższych dodatków będzie zajmował się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

 • Aktualności - 2021-12-30 Uwaga - ważne zmiany w zakresie obowiązków właścicieli nieruchomości niezamieszkałych Aktualności 30 grudnia

  Uwaga - ważne zmiany w zakresie obowiązków właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

  Urząd Miejski w Bieruniu informuje, że właściciele nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (np. sklepy, zakłady produkcyjne, szkoły, magazyny, biurowce, rodzinne ogrody działkowe) od dnia 1 stycznia 2022 roku objęci zostaną gminnym systemem gospodarki odpadami.

 • Aktualności - 2021-12-29 160 nowych drzew w Bieruniu Aktualności 29 grudnia

  160 nowych drzew w Bieruniu

  Sporo nasadzeń pojawiło się w Bieruniu na przestrzeni minionego miesiąca.

 • Aktualności - 2021-12-28 Nowe kalendarze naścienne już w sprzedaży! Aktualności 28 grudnia

  Nowe kalendarze naścienne już w sprzedaży!

  Drodzy Mieszkańcy, Klienci Urzędu Miejskiego w Bieruniu! Informujemy, że istnieje już możliwość zakupienia w kasie Urzędu Miejskiego kalendarza ściennego na 2022 rok. Cena kalendarza to 14,99 zł.

 • Aktualności - 2021-12-24 Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Aktualności 24 grudnia

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

  Drodzy Mieszkańcy! Przyjmijcie najlepsze życzenia świąteczne! Niech to będzie magiczny czas spędzony w cudownej atmosferze! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 • Aktualności - 2021-12-23 Nowy numer RODNI! Aktualności 23 grudnia

  Nowy numer RODNI!

  Nowa świąteczna RODNIA już czeka na Was w stałych punktach dystrybucji. W bieżącym wydaniu m.in: "Budżet 2022", "Rusza termomodernizacja!", "Strajk w kopalni Piast", "ZIELONY CZEK dla Bierunia", "Żywe lekcje historii w Bieruniu", "Spotkanie z tradycją" i wiele innych.

 • Aktualności - 2021-12-22 Tereny inwestycyjne w Bieruniu. Zobaczcie ile się dzieje! Aktualności 22 grudnia

  Tereny inwestycyjne w Bieruniu. Zobaczcie ile się dzieje!

  Bardzo dynamicznie rozwijane są tereny inwestycyjne w Bieruniu. Zarówno zagraniczni, jak i rodzimi inwestorzy lokują tu swój kapitał, zapewniając tym samym nowoczesne miejsca pracy i stałe wpływy z podatków do budżetu naszego miasta.

do góry