• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Otwieramy Świetlicę "Nadzieja" - ZOBACZ FILM

Otwieramy Świetlicę "Nadzieja" - ZOBACZ FILM

Aktualności 23 Czerwca 2020

Zaplanowane na 25 czerwca otwarcie nowego obiektu na osiedlu Homera to nie tylko inauguracja Centrum Wspinaczkowego i Centrum Sportów Walki, ale również oficjalne oddanie do użytku dzieci i młodzieży nowo wyremontowanych pomieszczeń Świetlicy Wsparcia Dziennego o Charakterze Opiekuńczym „Nadzieja”. Zapraszamy w godzinach 15:00 - 18:00 do zwiedzania Centrum Sportowego Homera ADRENALINA oraz obiektu świetlicy NADZIEJA.

 

                                           

 

Przypomnijmy, że w ramach gruntownej przebudowy starego niszczejącego budynku na osiedlu Homera powstało nowoczesne "Centrum Sportowe Homera ADRENALINA".

Świetlica Wsparcia Dziennego o Charakterze Opiekuńczym „Nadzieja”, która przez wiele lat sprawnie, choć w raczej skromnych warunkach funkcjonowała w jednej z części starego budynku, pozostła na swoim miejscu. Pomieszczenia Świetlicy poddane zostały gruntownemu remontowi oraz modernizacji. Utworzona została również nowoczesna sala komputerowa, wyposażona w dobrej jakości sprzęt. 

Zobacz film - KLIKNIJ TUTAJ

Aby stworzyć dla dzieci i młodzieży z osiedla Homera oraz okolic jak najlepsze warunki do rozwoju i owocnego spędzania wolnego czasu, Miasto Bieruń aplikowało o środki zewnętrzne na zakup pomocy dydaktycznych, organizację imprez i prowadzenie rozmaitych zajęć. No i stało się! Pozyskaliśmy blisko 300 000 zł dofinansowania na poszerzenie działalności placówki oraz zapewnienie w niej dostępu dla nowych uczestników.

 

Czytaj również:

 

 

Czytaj również:

 

Podobne wiadomości:

do góry