Strona główna/Aktualności/Otwieramy Centrum Sportowe Homera ADRENALINA!

Otwieramy Centrum Sportowe Homera ADRENALINA!

Aktualności 22 Czerwca 2020

Od piątku, 26 czerwca Centrum Sportowe Homera ADRENALINA będzie dostępne dla mieszkańców i gości. Jego oficjalne otwarcie nastąpi w czwartek, 25 czerwca.

 

 

 Niestety plany Miasta Bierunia co do zorganizowania dużego, hucznego i prestiżowego otwarcia naszego nowoczesnego obiektu w terminie 21 marca, które zakładały współpracę w tym zakresie z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią, zostały pokrzyżowane przez koronawirusa. Od trzech miesięcy ADRENALINA jest nieużywana i zamknięta dla mieszkańców.

 

 

Nowy termin oficjalnego otwarcia ADRENALINY to 25 czerwca. Ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie to będzie miało charakter kameralny. Tego też dnia, w godzinach 15.00-18.00 Mieszkańcy Bierunia oraz inni zainteresowani będą mogli zwiedzać obiekt. Serdecznie zapraszamy! Dodatkowymi atrakcjami będą projekcja filmu o rewitalizacji osiedla Homera i powstawaniu Centrum Sportowego Homera ADRENALINA, a także możliwość rozmowy z operatorami ścianek wspinaczkowych. Zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

 

 

Czytaj również:

 

Podobne wiadomości:

do góry