• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Uroczyste Otwarcie Centrum Sportowego Homera ADRENALINA!

Uroczyste Otwarcie Centrum Sportowego Homera ADRENALINA!

Aktualności 24 Lutego 2020

Obiekt Centrum Sportowego Homera ADRENALINA jest już właściwie gotowy. Trwają odbiory techniczne i prace porządkowe. Już mniej niż miesiąc dzieli nas od oficjalnego otwarcia!

Pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2020 roku to data, która przejdzie do historii naszego miasta. Nastąpi wówczas oficjalne otwarcie Centrum Sportowego Homera ADRENALINA, w którym udział wezmą znamienici goście. Uroczystość otwarcia odbędzie się pod HONOROWYM PATRONATEM Przewodniczącego Zarządu Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii. Do udziału zaproszeni zostali włodarze wszystkich czterdziestu gmin Metropolii, tak więc zapowiada się bardzo podniośle.Gościem specjalnym uroczystości będzie Artur Małek - zdobywca Broad Peak, członek polskiej kadry narodowej we wspinaczce wysokogórkiej.

Warto podkreślić, że ADRENALINA jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w całej Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii dlatego też jej otwarcie będzie miało charakter metropolitalny.

 

 

W niedzielę, 22 marca nastąpi natomiast Dzień Otwarty w Centrum Sportowym Homera ADRENALINA, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bierunia, Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego i innych gmin.

W programie:

  • Przemówienie Burmistrza Miasta Bierunia
  • Zwiedzanie obiektu
  • Projekcja filmu o powstawaniu ADRENALINY
  • Pokazy wspinaczki ściankowej
  • Spotkanie z wyjątkowym gościem - polskim taternikiem, alpinistą, himalaistą - Arturem Małkiem

 

 

 

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o terminie otwarcia odnowionej Świetlicy Wsparcia Dziennego NADZIEJA. Na podopiecznych świetlicy czeka wiele nowości i rozmaite atrakcje.

Obecnie w obiekcie trwają prace związane z przygotowaniem nowej pracowni komputerowej. Wkrótce dzieci i młodzież będą mogły uczęszczać na zajęcia. Planowana data uroczystego otwarcia świetlicy to przełom marca i kwietnia.

 

 

 

 

Czytaj również:

Podobne wiadomości:

do góry