Strona główna/Aktualności/Konkurs na nazwę hali sportowej na osiedlu Homera rozstrzygnięty!

Konkurs na nazwę hali sportowej na osiedlu Homera rozstrzygnięty!

Aktualności 15 Stycznia 2020

„Adrenalina towarzyszy każdemu z nas na co dzień. Reguluje pracę całego organizmu. Jest pomocna w stresujących sytuacjach, ale kiedy długo mamy jej zbyt wiele, może zaszkodzić naszemu zdrowiu. Adrenalina produkowana w dużych dawkach, ale w krótkim czasie, potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń - wtedy jest się na tzw. adrenalinowym haju. A kto raz go poczuł, często chce więcej i więcej...”

 

Centrum Sportowe Homera „ADRENALINA” - tak właśnie będzie nazywać się nowo powstała hala sportowa w Bieruniu. Jesteśmy przekonani, że dostarczy ona mieszkańcom niezliczonej ilości pozytywnych wrażeń, a jej użytkownicy będą chcieli więcej i więcej... 

Zwycięzcami konkursu na nazwę hali są Pani Ania z Bierunia i Pani Lidia z Lędzin, które zostały już poinformowane o wynikach i czekających na nie nagrodach. Nazwa powstała z połączenia propozycji obu Pań - SPORTOWE CENTRUM HOMERA oraz ADRENALINA.

 

Przypominamy jednocześnie, że prace związane z montażem ścianek wspinaczkowych wewnątrz obiektu postępują w bardzo dobrym tempie. Hala oddana do użytku będzie w ciągu kilku tygodni. Datę uroczystego otwarcia Sportowego Centrum Homera ADRENALINA ogłosimy już wkrótce.

 

Podobne wiadomości:

do góry