• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Bieruń przaje sportowi - nowy odcinek podcastu

Bieruń przaje sportowi - nowy odcinek podcastu

Aktualności 28 Kwietnia 2023

Jest już nowy odcinek miejskiego podcastu „Zakochaj się w Bieruniu”. Tym razem przeniesiemy się na bokserski ring, głównie za sprawą zaproszonych gości. Przed mikrofonem zasiądą: Katarzyna Płonka, mistrzyni kick-boxingu oraz Sebastian Szut, trener klubu sportowego Ronin. 

 

podcast

Bieruń to idealne miasto dla miłośników sztuk walki. Na jego terenie znajdują się różnorodne ośrodki treningowe i dojo, w których można uczyć się wielu stylów, takich jak boks, karate, thai boxing czy kung fu. To sprawia, że nasze miasto jest idealnym miejscem dla każdego, kto chce trenować sztuki walki lub po prostu dowiedzieć się o nich więcej.

  • Jakie są korzyści z uprawiania sztuk walki, a jakie ten sport niesie ze sobą zagrożenia?
  • Czy trenowanie tej dyscypliny jest bezpieczne?
  • I ile czasu zajmuje osiągnięcie biegłości w takim sporcie?

 

                                                                                     

 

Na te i inne pytania odpowiedzą goście najnowszego odcinka podcastu Zakochaj się w Bieruniu:  Katarzyna Płonka mistrzyni kickboxingu oraz Sebastian Szut prezes Klubu Sportowego Ronin.

Goście opowiedzą o swoim zamiłowaniu do sztuk walki, wyjaśnią dlaczego warto trenować taki sport, a także zaproszą na zbliżające się otwarte mistrzostwa Polski w sportach walki. Odbędą się one już w najbliższa sobotę, 29 kwietnia w hali sportowej przy ul. Warszawskiej 294A. Gala finałowa rozpocznie się o godzinie 17:00

 

foto

Gościem specjalnym mistrzostw będzie Joanna Jędrzejczyk - pierwsza Polka w organizacji MMA - UFC, mistrzyni tej organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015-2017. Wielokrotna amatorska mistrzyni świata, mistrzyni Europy i mistrzyni Polski w boksie tajskim oraz wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011 roku.

 

foto

 

 

A czym w ogóle są podcasty?

Przypomnijmy, ze podcasty to internetowe audycje, których można słuchać zawsze i wszędzie. W ostatnim czasie cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ nie są  aż tak angażujące jak książka czy film. Odcinki można włączyć przy okazji wykonywania innych czynności, na przykład podczas jazdy samochodem, a nawet w trakcie gotowania,  sprzątania czy treningu.

Podcasty Zakochaj się w Bieruniu, dostępne są obecnie na wielu kanałach streamingowych w tym na najpopularniejszej platformie, jaką jest spotify. Można ich też słuchać na aplikacjach anchor, radio public, czy google podcast. 

 

LINK DO PODCASTÓW MIEJSKICH - KLIKNIJ TUTAJ

Podobne wiadomości:

do góry