• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Rusza Powszechny Punkt Szczepień w Bieruniu

Rusza Powszechny Punkt Szczepień w Bieruniu

Aktualności 17 Maja 2021

We wtorek, 18 maja, o godzinie 8:00  swoją działalność rozpoczyna Punkt Szczenień Powszechnych w Bieruniu. Przypominamy wszystkim zapisanym na szczepienie Mieszkańcom, że w punkcie szczepień zjawić się należy zgodnie z wyznaczoną godziną, mając przy sobie dowód osobisty.

Punkt

 

Punkt Szczepień Powszechnych w Bieruniu znajduje się w szatniach "Orlika" przy Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu (ul. Licealna). Podmiotem realizującym szczepienia jest MEDICOR (ul. Chemików 37), zatem wszelkie szczegółowe pytania kierować należy do tego POZ. Gmina Bieruń wraz z Powiatem Bieruńsko-Lędzińskim przygotowała zaplecze techniczne do realizacji szczepień.
 
W punkcie znajdują się 3 stanowiska szczepienne, w których kwalifikować do zaszczepienia będą lekarze. Do Powszechnego Punktu Szczepień prowadzą dwa wejścia - od strony ulicy Licealnej i od strony ulicy Szarych Szeregów (po obu stronach dostępne sa parkingi dla samochodów).
 

Punkt Szczepień Powszechnych w Bieruniu to jeden z 72 zgłoszonych przez samorządy punktów w województwie śląskim i jeden z dwóch punktów w Powiecie Bieruńsko Lędzińskim (drugi punkt znajduje się w budynku SP1 w Lędzinach, przy ulicy Paderewskiego).

 

 

Na szczepienie zapisywac należy się:

  • za pośrednictwem infolinii - 989
  • za pośrednictwem portalu: pacjent.gov.pl

 sms

 

Podobne wiadomości:

do góry