• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Przestrzegasz obostrzeń związanych z COVID-19? Straż miejska i policja wspólnie to skontrolują

Przestrzegasz obostrzeń związanych z COVID-19? Straż miejska i policja wspólnie to skontrolują

Aktualności 10 Grudnia 2021

Straż miejska i policja będą wspólnie kontrolować i egzekwować stosowanie się do przepisów i ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym.

maseczki straż miejska

W związku z wciąż bardzo dużą ilością zakażeń wirusem SARS-CoV-2, jaką obserwujemy w województwie śląskim, Wojewoda Śląski wydał 9 grudnia zarządzanie, zgodnie z którym policja oraz straże miejskie i gminne podejmą skoordynowane działania i zorganizują wspólne patrole w celu weryfikacji realizacji nakazów, zakazów i obowiązków wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii.

raport 9.12

Wspólne działania będą prowadzone przez najbliższych 30 dni. Na terenie miasta Bierunia działania w tym zakresie koordynuje Komendant Powiatowy Policji. Jak informuje Komendant Straży Miejskiej w Bieruniu, w tym czasie doraźnie może dojść do niewielkich zmian w godzinach pracy jednostki. 

Informacja o aktualnych nakazach, zakazach i ograniczeniach związanych z epidemią koronawirusa jest dostępna na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Aktualne raporty o sytuacji epidemicznej w Bieruniu publikujemy TUTAJ.

Podobne wiadomości:

do góry