• język migowy
 • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1175.

 • Aktualności - 2021-09-16 Wniosek o świadczenie Dobry Start - spotkanie z ekspertem ZUS Aktualności 16 września

  Wniosek o świadczenie Dobry Start - spotkanie z ekspertem ZUS

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieruniu zaprasza na spotkanie z ekspertem, który pomoże w założeniu wniosku na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Za pośrednictwem tej platformy można m.in. złożyć wniosek o przyznanie świadczenia Dobry Start.

 • Aktualności - 2021-09-14 Szósty numer magazynu W METROPOLII Aktualności 14 września

  Szósty numer magazynu W METROPOLII

  Magazyn informacyjny „W Metropolii” to bezpłatny dwumiesięcznik, wydawany od września 2020 roku. Na stałe wpisał się w cykl działań komunikacyjnych Metropolii, których głównym celem jest promocja i integracja obszaru metropolitalnego oraz budowanie świadomości marki terytorialnej.

 • Aktualności - 2021-09-14 Gazeta jubileuszowa TRZY DEKADY SAMORZĄDNOŚCI! Aktualności 14 września

  Gazeta jubileuszowa TRZY DEKADY SAMORZĄDNOŚCI!

  Trwa rok jubileuszowy! 2 kwietnia 1991 roku Bieruń został wyodrębniony z obszaru administracyjnego Tychów i stał się samodzielnym miastem. W roku 2021 świętujemy zatem 30-lecie Odrodzonej Samorządności Bierunia.

 • Aktualności - 2021-09-13 Bierunianka, Joanna Podedworny Wicemistrzynią Europy U-17 w badmintonie Aktualności 13 września

  Bierunianka, Joanna Podedworny Wicemistrzynią Europy U-17 w badmintonie

  Znakomite wieści napłynęły do nas ze Słoweni. Zawodniczka UKS Unia Bieruń została wczoraj Wicemistrzynia Europy do lat 17 w badmintona. To historyczny sukces dla polskiego młodzieżowego badmintona. Przypomnijmy, że dwa lata temu na tej samej imprezie bierunianka zdobyła brąz. Jest obecnie najbardziej utytuowaną badmintonistką w Bieruniu.

 • Aktualności - 2021-09-13 Oferta pracy w Urzędzie Miejskim w Bieruniu Aktualności 13 września

  Oferta pracy w Urzędzie Miejskim w Bieruniu

  Urząd Miejski w Bieruniu poszukuje pracownika obsługi na stanowisko konserwatora. Praca od 1 grudnia 2021 r., na część etatu.  

 • Aktualności - 2021-09-13 Premiera filmu z okazji 30-lecia odrodzonej Samorządności Bierunia Aktualności 13 września

  Premiera filmu z okazji 30-lecia odrodzonej Samorządności Bierunia

  Na Uroczystej Gali z okazji 30-lecia Odrodzonej Samorządności Bierunia, która odbyła się 10 września 2021 roku nastąpiła premiera filmu prezentującego trzy dekady rozwoju Miasta. To niewiarygodne jak zmienił się Bieruń! Nie wierzycie? Zobaczcie!

 • Aktualności - 2021-09-07 Nieruchomość na sprzedaż! Przetarg Aktualności 7 września

  Nieruchomość na sprzedaż! Przetarg

  Burmistrz Miasta Bierunia ogłasza pierwszy publiczny nieograniczony przetarg ustny na Sprzedaż nieruchomości położonej w Bieruniu przy ul. Ekonomicznej.

 • Aktualności - 2021-09-07 Nowy numer RODNI Aktualności 7 września

  Nowy numer RODNI

  Nowy, wrześniowy numer RODNI już czeka na Was w ponad trzydziestu stałych punktach dystrybucji. W bieżącym wydaniu przeczytacie m.in. nadchodzących Dniach Bierunia i Dożynkach, a także o budowanych w mieście drogach rowerowych oraz o długo wyczekiwanej drodze S1, której realizacja prawdopodobnie niebawem się rozpocznie.

 • Aktualności - 2021-09-06 Do kupienia nowe gadżety miejskie z logo Bieruń Ci przaje Aktualności 6 września

  Do kupienia nowe gadżety miejskie z logo Bieruń Ci przaje

  Parasole składane dostępne w trzech kolorach - niebieskim, czerwonym i pomarańczowym, saszetki biodrowe zwane potocznie nerkami, kolorowe kominy odzieżowe - to nowości gadżetowe sygnowane logiem Bieruń Ci przaje, które kupić można między innymi w Urzędzie Miejskim w Bieruniu. Zachęcamy do nabywania!

 • Aktualności - 2021-09-03 Jak zmienia się Bieruń dzięki Budżetowi Obywatelskiemu? Sami zobaczcie! Aktualności 3 września

  Jak zmienia się Bieruń dzięki Budżetowi Obywatelskiemu? Sami zobaczcie!

  87 projektów zostało łącznie zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia. Ta sztandarowa inicjatywa naszego miasta przyczyniła się do wielu pozytywnych zmian, które dojrzeć możecie na poniższej galerii zdjęć. Dzięki Waszym pomysłom i Waszym głosom oddawanym na proponowane projekty, w Bieruniu nastapiła rewolucja w zakresie rozwoju infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej. Sami zobaczcie!

do góry