Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 419.

 • Aktualności - 2019-09-16 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia Aktualności 16 wrzesień

  Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia

  Burmistrz Miasta Bierunia ogłasza został wywieszony wykaz dotyczący nieruchomości stanowiących własność Gminy Bieruń, położonych w Bieruniu, przeznaczonych do dzierżawy.

 • Aktualności - 2019-09-14 Dni Bierunia i Dożynki 2019 - FOTORELACJA Aktualności 14 wrzesień

  Dni Bierunia i Dożynki 2019 - FOTORELACJA

  Tegoroczne Święto Miasta Bierunia było tak bogate w wydarzenia i rozmaite punkty szerokiego programu, że nie sposób tego wszystkiego opisać w słowach. Dlatego też zobrazujemy to Państwu poprzez barwne fotogalerie...

 • Aktualności - 2019-09-14 Yonex Polish International 2019 Aktualności 14 wrzesień

  Yonex Polish International 2019

  Ponad 200 światowej klasy badmintonistów z 30 krajów rywalizować będzie o punkty do rankingu światowego i Igrzysk Olimpijskich. Gdzie? W Bieruniu. Kiedy? W dniach 18-22 września. O czym mowa? O Yonex Polish International 2019 - jednym z największych w Europie międzynarodowych turniejów badmintonowych, który odbędzie się w tym roku po raz piąty.

 • Aktualności - 2019-09-13 Mamy dofinansowanie na modernizację kolejnego odcinka ulicy Granitowej Aktualności 13 wrzesień

  Mamy dofinansowanie na modernizację kolejnego odcinka ulicy Granitowej

  703 361 zł - dokładnie taka kwota trafi do naszego miasta na realizację IV etapu przebudowy drogi przy ulicy Granitowej. 12 września Jarosław Wieczorek - Wojewoda Śląski przekazał Burmistrzowi Miasta Bierunia Krystianowi Grzesicy symboliczny czek na dofinansowanie zadania drogowego - w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. 

 • Aktualności - 2019-09-13 Gmina Bieruń wystawiła na sprzedaż wóz strażacki Aktualności 13 wrzesień

  Gmina Bieruń wystawiła na sprzedaż wóz strażacki

  Informujemy, że Gmina Bieruń wystawiła na sprzedaż samochód specjalny pożarniczy marki JELCZ typ 010.

 • Aktualności - 2019-09-12 Budujemy ściankę wspinaczkową na Centrum Homera Aktualności 12 wrzesień

  Budujemy ściankę wspinaczkową na Centrum Homera

  Trwa ostatni etap prac na tzw. Centrum Homera. Wyremontowana została już elewacja budynku, zakończono też prace związane z remontem wnętrz. Obecnie realizowane są prace wykończeniowe, a w najbliższych dniach ruszy montaż ścianki wspinaczkowej!

 • Aktualności - 2019-09-11 Nagrody dla bierunian podczas 25. Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach Aktualności 11 wrzesień

  Nagrody dla bierunian podczas 25. Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach

  7 września przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki z regionu spotkali się na jubileuszowej - 25. Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Uroczystość miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena Gliwice” - jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. 

 • Aktualności - 2019-09-11 Projekty realizowane przez Muzeum Miejskie w Bieruniu Aktualności 11 wrzesień

  Projekty realizowane przez Muzeum Miejskie w Bieruniu

  W Muzeum Miejskim w Bieruniu (w organizacji) bardzo wiele się dzieje, mimo, iż nie ma ono jeszcze swojej siedziby. Od kilku miesięcy korzystać można z bogatej oferty historyczno - kulturalnej, która zainteresuje z pewnością nie tylko mieszkańców Bierunia, ale również wszystkich entuzjastów historii ziemi pszczyńskiej.

 • Aktualności - 2019-09-11 Załóż konto w elektronicznym urzędzie i korzystaj z ułatwień Aktualności 11 wrzesień

  Załóż konto w elektronicznym urzędzie i korzystaj z ułatwień

  eUrząd to elektroniczny urząd dostępny 24h/dobę! Jeśli posiadasz konto w eUrzedzie, w każdej chwili masz dostęp do informacji o swoich zobowiązaniach (podatki i opłaty) oraz o stanie Twojej korespondencji prowadzonej z Urzędem. Poprzez portal możesz zapłacić online za swoje zobowiązania oraz zobaczyć deklaracje złożone poprzez platformę ePUAP. 

 • Aktualności - 2019-09-10 Oferta pracy w Urzędzie Miejskim w Bieruniu Aktualności 10 wrzesień

  Oferta pracy w Urzędzie Miejskim w Bieruniu

  Burmistrz Miasta Bierunia ogłasza nabór na stanowisko Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów Urzędu Miejskiego w Bieruniu.

do góry