• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Zimowy Bieruń w obiektywie Sławomira Bielaka [ZDJĘCIA]

Zimowy Bieruń w obiektywie Sławomira Bielaka [ZDJĘCIA]

Aktualności 9 Stycznia 2024

Zima w mieście może być wyzwaniem, ale równocześnie jest to czas, kiedy nasze otoczenie zmienia się w bajkowy pejzaż. Pokryte śniegiem ulice, parki i place nadają miastu spokojny i tajemniczy charakter, tworząc niepowtarzalną atmosferę. To właśnie takie widoki Bierunia uchwycił na swoich zdjęciach Sławomir Bielak, lokalny pasjonat fotografii. Trwają przygotowania do jego wystawy w Urzędzie Miejskim w Bieruniu.

Zdjęcia Sławomira Bielaka już niebawem będzie można oglądać na wystawie w Urz ędzie Miejskim w BieruniuZdjęcia Sławomira Bielaka już niebawem będzie można oglądać na wystawie w Urzędzie Miejskim w Bieruniu.


Sławomir Bielak, potrafi łączyć swoją miłość do fotografii z pasją do biegania, a swoje zdjęcia często wykonuje podczas treningów.

 - Znam Sławka osobiście od wielu lat, kiedy jeszcze pracowaliśmy razem w Starostwie Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. Przez długi czas nie zdawałem sobie sprawy z jego artystycznej pasji, ale gdy tylko zobaczyłem jego prace, od razu wiedziałem, że muszą zostać szerzej zaprezentowane - mówi Krystian Grzesica, burmistrz Bierunia. - Mamy już w planach organizację wystawy prac Sławka w Urzędzie Miejskim w Bieruniu, aby każdy mógł zobaczyć te niezwykłe dzieła na żywo.

Podobne wiadomości:

do góry