• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/"Zakochaj się w Bieruniu" - wystawa prac Sławomira Bielaka

"Zakochaj się w Bieruniu" - wystawa prac Sławomira Bielaka

Aktualności 15 Lutego 2024

14 lutego, w dniu św. Walentego w Urzędzie Miejskim w Bieruniu odbył się wernisaż wystawy #ZakochajSięwBieruniu. Na holu urzędu (I i II piętro) oraz w holu wejściowym i w sali ślubów (na parterze) można przez najbliższy miesiąc podziwiać przepiękne pejzaże, przedstawiające malownicze zakątki Miasta Bierunia.

wystawa

 

Zdjęcia w większości zostały wykonane przez autora podczas porannego lub wieczornego biegania. Pokazują malownicze zakątki Bierunia o różnych porach roku i różnych porach dnia. Sławomir Bielak to bierunianin, wielbiciel tatrzańskich szlaków, śląskiego krajobrazu przemysłowego i "amator fotografii" - jak sam o sobie mówi.

 

foto

 
Premierowo wystawę obejrzeli m.in. Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia , Maciej Gramatyka - pełniący funkcję prezydenta Miasta Tychy, Bernard Bednorz - starosta Powiat Bieruńsko-Lędziński,  Łukasz Odelga - członek Zarządu Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego i wielu innych gości. Wszyscy oni mieli okazję nie tylko delektować się pięknem kadrów uchwyconych przez Sławomira Bielaka, ale tez spróbować tradycyjnego walentynkowego specjału: bieruńskich całusków, wypiekanych przez Spółdzielnię JEDNOŚĆ.
 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry