Strona główna/Aktualności/Raport epidemiczny

Raport epidemiczny

Aktualności 19 Października 2020

Pogarsza się sytuacja epidemiczna w całej Polsce. Mówi się o drugiej fali epidemii koronawirusa. W Bieruniu na dzień dzisiejszy mamy 47 chorych na COVID-19, z czego 1 osoba jest hospitalizowana.

 

 

Z uwagi na wzrost zagrożenia emidemicznego, podjęte zostały szczególne środki ostrożności w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Bieruniu. Ma to na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem.

Mieszkańcy i Interesanci Urzędu Miejskiego w Bieruniu obsługiwani są tylko i wyłącznie w Kancelarii Ogólnej mieszczącej się na parterze Urzędu. Zaleca się wcześniejsze umawianie się z właściwym urzędnikiem, dzieki czemu obsługa przebiegać będzie znacznie sprawniej. Właściwy dla sprawy urzędnik w umówionym terminie lub na wcześniejsze wezwanie zejdzie na parter i obsłuży Mieszkańca lub Interesanta w holu urzędu, w przygotowanym do tego celu bezpiecznym miejscu.

Zachęcamy, aby sprawy urzędowe - w miarę możliwości - omawiać i załatwiać telefonicznie bądź mailowo (urzad@um.bierun.pl). Przypominamy, że mieszkańcy mają także do dyspozycji e-Urząd - platformę oferującą elektroniczne usługi - DOSTĘPNĄ POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

Numer telefonu do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu:

+48 32 708 09 10

 

 Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Wydziałów, Referatów i Biur dostępny jest

POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Wykaz wszystkich raportów epidemicznych od marca do dzisiaj:

Podobne wiadomości:

do góry