• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Przekaż 1,5 procenta podatku dla osób i organizacji z Bierunia!

Przekaż 1,5 procenta podatku dla osób i organizacji z Bierunia!

Aktualności 6 Lutego 2023

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Jak co roku zachęcamy, by 1,5 procent podatku przeznaczyć dla organizacji pożytku publicznego działających na terenie Bierunia lub dla osób potrzebujących - mieszkańców naszego miasta. 

PIT

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Bieruniu mieszka wiele osób, które zmagają się z poważnymi chorobami, kosztowną terapią i trudną sytuacją życiową. Jest też wiele osób o otwartych sercach, gotowych do pomocy. Aby ułatwić im dotarcie do potrzebujących, stworzyliśmy listę osób - mieszkańców Bierunia - uprawnionych do otrzymania 1,5 % podatku. Z tej listy każdy z Was będzie mógł wybrać tę osobę, którą chce obdarować przy rozliczeniu rocznym PIT.

Zachęcamy do wsparcia swoim 1,5 procent podatku organizacji działających na terenie naszego miasta, a także konkretnych osób - mieszkańców Bierunia, które są podopiecznymi ogólnopolskich fundacji. 

 


W 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1% podatku na rzecz OPP, jak miało to miejsce dotychczas, lecz 1,5%

 

Poniżej publikujemy listę organizacji pożytku publicznego działających na terenie Bierunia, którym można przekazywać swój 1,5 procent podatku oraz listę osób - mieszkańców Bierunia, które są podopiecznymi stowarzyszeń i fundacji o ogólnopolskim zasięgu.

 

Zobacz listę organizacji działających na terenie Bierunia, którym możesz przekazać 1,5 procent podatku


Zobacz listę osób mieszkających na terenie Bierunia,
którym możesz przekazać 1,5 procent podatku

 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bierunia, którzy są uprawnieni do pozyskiwania 1,5 % podatku - również za pośrednictwem ogólnopolskich fundacji - do kontaktu z Wydziałem Promocji Urzędu Miejskiego:

32 708 09 51
32 708 09 52


Naszą listę będziemy aktualizować na bieżąco, zgodnie z otrzymanymi zgłoszeniami.

 

1,5 procent podatku

Podobne wiadomości:

do góry