• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Prezenty powitalne dla najmłodszych bierunian

Prezenty powitalne dla najmłodszych bierunian

Aktualności 25 Maja 2020

Czas jest trudny, epidemia koronawirusa zmusza nas do ograniczania kontaktów bezpośrednich, również wszelkie odwiedziny odbywać muszą się w zmienionej formie - takiej, która gwarantuje wszystkim pełne bezpieczeństwo. Zanim świat wróci do normalności, musimy radzić sobie w nietypowej sytuacji i postępować tak, by nie narażać na niepotrzebne zagrożenie siebie i innych.


Mimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się znajdujemy, na świat nieustannie przychodzą mali bierunianie, którzy - jak tradycja nakazuje - otrzymują od Miasta Bierunia prezenty powitalne. Wprawdzie Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia nie może składać rodzicom gratulacji osobiście, robi to jednak telefonicznie. Pracownicy Urzędu Miejskiego dostarczają natomiast pamiątkowe upominki do domów maluchów w bezpieczny sposób.


Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za nadesłane do nas zdjęcia Waszych pociech. Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

 

 

14 maja powitaliśmy na świecie: Zuzanną Rogalską, Zuzannę Gizdoł, Natana Janika, Tobiasza Pacwę, Wojciecha Żurańskiego i Alicję Kołoczek.

 

Podobne wiadomości:

do góry