• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Praca Urzędu Miejskiego w liczbach: 16 marca - 17 maja

Praca Urzędu Miejskiego w liczbach: 16 marca - 17 maja

Aktualności 25 Maja 2020

Od dziś, 25 maja otwarte jest wejście główne do Urzędu Miejskiego (od strony Rynku) oraz Kancelaria Ogólna mieszcząca się na parterze budynku. To kolejny etap "odmrażania" funkcjonowania naszego Urzędu. 

 

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z pomocy innej komórki organizacyjnej Urzędu Miejskiego, należy zgłosić to w Kancelarii. Właściwy dla sprawy Urzędnik podejdzie i zaprosi Państwa do odpowiedniego pomieszczenia. W dalszym ciągu nie ma możliwości samodzielnego przemieszczania się po piętrach budynku naszego Urzedu.

 

Szczegóły na temat funkcjonowania Urzędu Miejskiego od dnia 25 maja dostępne są TUTAJ.

 

Warto w tym miejscu podkreślić, że minione dwa miesiące były okresem wytężonej pracy dla naszych urzędników. To, że pomieszczenia Urzędu Miejskiego były zamknięte na Interesantów nie oznacza, że pracownicy Urzędu nie pracowali. Wszystkie sprawy prowadzone były terminowo i z największą starannością! Wydarzyło się w tym okresie wiele dobrego, jak chociażby kilka nowych pozyskanych dofinansowań ze środków zewnęrznych, czy kilka sprzedanych działek gminnych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

 

Poniżej prezentujemy kilka wybranych danych dotyczących pracy Urzędu Miejskiego w Bieruniu

w dniach 16 marca - 17 maja 2020:

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry