Strona główna/Aktualności/Nabór wniosków w ramach projektu OgarniaMy Młodych

Nabór wniosków w ramach projektu OgarniaMy Młodych

Aktualności 16 Czerwca 2020

15 czerwca w kinoteatrze JUTRZENKA odbyło się spotkanie omawiające diagnozę stanu kultury w Bieruniu oraz prezentujące założenia programu grantowego finansowanego z funduszy Narodowego Centrum Kultury. W ramach tego programu Bieruński Ośrodek Kultury realizuje projekt pn. OgarniaMy Młodych. Ogłoszony został już nabór wniosków na realizację inicjatyw kulturalnych mieszkańców naszego miasta. Zachęcamy do włączenia się!

 

Do 31 lipca mieszkańcy mogą w formie wniosków zgłaszać swoje pomysły na działania kulturalne, skierowane zarówno do dzieci i młodzieży, jak też dorosłych i seniorów. Mile widziane są wszelkie kulturotwórcze inicjatywy: muzyczne, plastyczne, teatralne. Szczegóły dotyczące naboru znajdziecie na stronie internetowej Bieruńskiego Ośrodka Kultury.


Zgłoszone propozycje projektów będą oceniane przez komisję oraz samych inicjatorów według konkretnego regulaminu, a najciekawsze uzyskają finansowanie i zielone światło do ich realizacji. Będzie to tzw. „Festiwal pomysłów”. Wyłonionych zostanie od 3 do 7 najciekawszych inicjatyw kulturalnych, które zostaną zrealizowane już od 1 września, przy pomocy Bieruńskiego Ośrodka Kultury, a sfinansowane będą z pieniędzy otrzymanych z Narodowego Centrum Kultury.

 

Gorąco zachęcamy mieszkańców do składania swoich propozycji projektów. Bie stójMy z BOK-u. Razem róbmy kulturę!

Szczegóły na stronie BOK-u - KLIKNIJ TUTAJ

 

Czytaj również:

 

Podobne wiadomości:

do góry