• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Nabór na członka Zespołu Oceniającego Zielone Projekty

Nabór na członka Zespołu Oceniającego Zielone Projekty

Aktualności 16 Marca 2022

Ogłaszamy nabór na członka Zespołu Oceniającego wnioski złożone w ramach Zielonego Budżetu Miasta Bierunia 2023. Swoje kandydatury składać mogą organizacje pozarządowe działające na terenie Miasta Bierunia.

 

ZBMB

 

Zgodnie z przyjętym regulaminem Zielonego Budżetu Miasta Bierunia, ostatniego etapu weryfikacji propozycji zielonych projektów dokonuje Zespół Oceniający.

W skład Zespołu Oceniającego, obok przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej wejdzie przedstawiciel organizacji pozarządowych. Zachęcamy bieruńskie stowarzyszenia do zgłaszania kandydatur.

 

Nabór rozpoczyna się 16 marca 2022 roku i potrwa do 31 marca (czwartek) do godziny 15:30.

 

Nabór

 

Kandydatury składać należy poprzez wypełnienie poniższego formularza i wysłanie go e-mailem na adres: lub dostarczenie go do kancelarii Urzędu Miejskiego (ul. Rynek 14, Bieruń).

Wymaganym jest, aby kandydaci na członka Zespołu Oceniającego byli pełnoletni i zamieszkiwali w Bieruniu (warunek obligatoryjny) oraz mieli wiedzę na temat zieleni miejskiej lub doświadczenie w zakresie realizacji projektów proekologicznych (warunek fakultatywny).

W przypadku większej ilości zgłoszonych kandydatur, wyboru członka Zespołu Oceniającego dokona komisja konkursowa w oparciu o doświadczenie i kompetencje kandydatów w zakresie realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą ekologią i zarządzaniem przestrzenią miejską.

 

Zadaniem Zespołu Oceniającego jest, w oparciu o posiadane kompetencje i wiedzę, wskazanie do realizacji tych projektów mieszkańców zgłoszonych do Zielonego Budżetu miasta Bierunia, które w najwyższym stopniu wpisują się  w założenia  Zielonego  Budżetu  miasta  Bierunia  i charakteryzują  się  największym  wpływem  na  poprawę środowiska naturalnego na terenie miasta oraz estetyki miasta.

Zespół Oceniający dokonując wyboru projektów zgłoszonych do Zielonego Budżetu Miasta Bierunia kieruje się przede wszystkim następującymi przesłankami:

  • harmonijne wpasowanie się projektu w istniejącą przestrzeń
  • funkcjonalność projektu
  • pomysłowość projektu
  • wpływ projektu na ekologię

 

Zespół oceniający wyboru dokona podczas jednego lub maksymalnie dwóch spotkań, których terminy zostaną z członkami Zespołu wcześniej ustalone.

 

Czytaj również:

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Formularz zgłaszania kandydatur 43.45KB Plik: Formularz zgłaszania kandydatur
pdf Regulamin 735.28KB Plik: Regulamin

Podobne wiadomości:

do góry