Strona główna/Aktualności/Zaproszenie na Bieruński Orszak Trzech Króli - materiał w Radio EM (odsłuchajcie)

Zaproszenie na Bieruński Orszak Trzech Króli - materiał w Radio EM (odsłuchajcie)

Aktualności 4 Stycznia 2019

Już jutro, 6 stycznia odbędzie się uroczysty Orszak Trzech Króli. Zaczynamy o 11.30 mszą świętą odprawioną w parafii Św. Barbary. Następnie przejdziemy w orszaku do parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie odbędą się jasełka i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zachęcamy do odsłuchania materiału radiowego na temat BIERUŃSKIEGO ORSZAKU TRZECH KRÓLI, który wyemitowany został w Radio eM

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli wyruszy z parafii Św. Barbary około godziny 12.30 i przejdzie ulicami: Św. Barbary, Węglową, Królowej Jadwigi, Plantami Karola i Budzyńskiej. Następnie dotrze do kościoła pw. NSPJ na dalsze kolędowanie i jasełka - ORSZAK TRZECH KRÓLI - ODSŁUCHAJ MATERIAŁU RADIOWEGO (RadioEm).

Po drodze odbędą się scenki biblijne, kolędowanie, fragmenty Pisma Świętego, a przede wszystkim radość z przesłania: Wszyscy jesteśmy królami, idziemy do Chrystusa!

Orszak Trzech Króli

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
mp3 ORSZAK TRZECH KRÓLI - ODSŁUCHAJ MATERIAŁU RADIOWEGO (RadioEm) 5.53MB Plik: ORSZAK TRZECH KRÓLI - ODSŁUCHAJ MATERIAŁU RADIOWEGO (RadioEm)

Podobne wiadomości:

do góry