• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Burmistrz Bierunia był gościem Radia eM

Burmistrz Bierunia był gościem Radia eM

Aktualności 16 Marca 2023

Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia był gościem ROZMOWY PORANKA w Radio eM. Opowiadał w niej o tym, co w ostatnich dniach działo się w Bieruniu oraz o tym, co nasze Miasto ma w planach na kolejne tygodnie. Warto posłuchać!

- Burmistrz Bierunia w „Rozmowie Poranka” przypomniał, że na stronie internetowej miasta jest dostępna lista organizacji i osób, które mogą być beneficjentami 1,5 proc. podatku i wywodzą się z okolic - czytamy na stronie internetowej Radio eM 107,6.

 

                                                                 

 

W rozmowie z Radiem eM przypomniał także, że takie zaangażowanie Bierunia to efekt spotkania z rodzicami chłopca z niepełnosprawnością. Krystian Grzesica podkreślił, że lista beneficjentów to sposób, by pomóc tym, którzy mają mniejszą siłę przebicia. - Jako miasto chcemy dać wszystkim równe szanse. Nie chcemy, żeby zyskiwały tylko te osoby, które są przebojowe, większą wiedzę marketingową - zaznaczył. Lista jest dostępna na stronie urzędu, podzielona jest na kategorie: organizacje i osoby.

20 marca w kinoteatrze Jutrzenka odbędzie się spotkanie w sprawie zagospodarowania terenów za Groblą. Burmistrz Bierunia przypomniał, że koncepcja na ten zakątek miasta jest oparta na maksymalnym uproszczeniu działań i trosce o naturę.

 

radio

KLIKNIJ I POSŁUCHAJ ROZMOWY!

Podobne wiadomości:

do góry