• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Wejściówki na Uroczystą Galę Festiwalową

Wejściówki na Uroczystą Galę Festiwalową

Aktualności 15 Września 2022

Bezpłatne wejściówki na Uroczystą Galę Festiwalu Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali, która odbędzie się w sobotę 24 września, są dostępne w Urzędzie Miejskim w Bieruniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

gala

 


Po wejściówki należy zgłosić się do Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Bieruniu (III piętro, pokój 307, nr tel. 32 708 09 52) od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Podczas Gali, która odbędzie się w Domu Kultury GAMA w dniu 24 września (sobota) o godzinie 18:00, nastąpi ogłoszenie laureatów Festiwalu oraz wręczenie nagród. Atrakcją wieczoru będzie występ Sebastiana Riedla i Rozalii Bryły


                                                   

 

                                                  Wszystkich miłośników kina zapraszamy też na projekcje filmów konkursowych. Dwadzieścia filmów zakwalifikowanych do tegorocznej edycji festiwalu, będzie wyświetlanych w Domu Kultury GAMA w piatek, 23 września w trzech blokach filmowych.

Filmy mają długość od kilku do 30 minut. Są wśród nich produkcje fabularne, dokumentalne, animowane. Pierwszy blok filmowy rozpocznie się o godzinie 10:00. O godzinie 17:15 nastąpi uroczyste otwarcie Festiwalu, a po nim ostatni blok filmowy, który potrwa do godziny 19:00. Wstęp na projekcje jest oczywiście bezpłatny.

Więcej informacji na plakacie: 

plakat projekcje filmów

Więcej o Festiwalu można przeczytać tutaj: 

Wracamy z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Amatorskich w Bieruniu!

108 filmów zgłoszonych na XIV Ogólnopolski i IV Międzynarodowy Festiwal Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali!

 

Podobne wiadomości:

do góry