Strona główna/Aktualności/UWAGA! Roboty budowlane związane z instalacją oświetlenia wzdłuż drogi rowerowej!

UWAGA! Roboty budowlane związane z instalacją oświetlenia wzdłuż drogi rowerowej!

Aktualności 8 Listopada 2019

W dniu 8 listopada 2019 r. rozpoczynają się roboty związane z realizacją  zadania pn.:„Zaprojektowanie i budowa oświetlenia drogi rowerowej od ul. Baryki do ul. Kościelnej” w ramach projektu pn. „Kompleksowa strategia niskoemisyjna przeciwdziałająca zmianom klimatu na terenie gminy Bieruń obejmująca budowę dwóch zintegrowanych centrów przesiadkowych w dzielnicy Bieruń Nowy i Bieruń Stary -  etap I”.

 

Użytkowników ścieżki rowerowej prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach prowadzenia robót.

 

 

Przepraszamy za utrudnienia. 

 

Przypomnijmy, że inwestycja ta, realizowana w ramach szeroko zakrojonego projektu, zwanego potocznie "Centrum Przesiadkowe etap I" zakłada budowę oświetlenia wzdłuż istniejącej drogi rowerowej łączącej Bieruń Stary z Bieruniem Nowym - od ulicy Baryki do ulicy Kościelnej, opartego o innowacyjny system nadążny. KLIKNIJ TUTAJ.

 

Lampy zainstalowane będą na całej długości trasy co około 35 m. Łącznie na odcinku 4 km zainstalowanych zostanie prawie 120 opraw oświetleniowych typu LED wyposażonych w sterownik lokalny, który umożliwi zarówno sterowanie zasilaczem LED, jak i komunikację pomiędzy sterownikiem centralnym a sterownikami lokalnymi pracującymi w tej samem sieci - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

 

Podobne wiadomości:

do góry