• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Materiał RADIA EXPRESS FM na temat budowy oświetlenia drogi rowerowej - POSŁUCHAJCIE

Materiał RADIA EXPRESS FM na temat budowy oświetlenia drogi rowerowej - POSŁUCHAJCIE

Aktualności 16 Stycznia 2019

Trwają prace nad realizacją zadania pn."Zaprojektowanie i budowa oświetlenia drogi rowerowej od ulicy Baryki do ulicy Kościelenej" w ramach projektu "Kompleksowa strategia niskoemisyjna przeciwdziałająca zmianom klimatu na terenie gminy Bieruń obejmująca budowę dwóch zintegrowanych centrów przesiadkowych w dzielnicy Bieruń Nowy i Bieruń Stary - etap I"- KLIKNIJ.

 
Zachęcamy do odsłuchania i przeczytania materiału, który ukazał się w Radio Express FM na temat budowy oświetlenia wzdłuż istniejącej drogi rowerowej łączącej Bieruń Stary z Bieruniem Nowym - od ulicy Baryki do ulicy Kościelnej, opartego o innowacyjny system nadążny. Więcej na temat tej inwestycji pisaliśmy w grudniu - KLIKNIJ.
 
 
RADIO EXPRESS FM
 
 
 
 
 
 

Zadanie pn. "Zaprojektowanie i budowa oświetlenia drogi rowerowej od ulicy Baryki do ulicy Kościelenej" w ramach projektu "Kompleksowa strategia niskoemisyjna przeciwdziałająca zmianom klimatu na terenie gminy Bieruń obejmująca budowę dwóch zintegrowanych centrów przesiadkowych w dzielnicy Bieruń Nowy i Bieruń Stary - etap I" realizowane jest przez firmę P.H.U. "TRE-ELEKTRYK" Tomasz Kowalski. Jego koszt to 685 594,06 zł. Czytaj więcej KLIKNIJ TUTAJ.

Zakłada budowę oświetlenia wzdłuż istniejącej drogi rowerowej łączącej Bieruń Stary z Bieruniem Nowym - od ulicy Baryki do ulicy Kościelnej, opartego o innowacyjny system nadążny.

 

Lampy zainstalowane będą na całej długości trasy co około 35 m. Łącznie na odcinku 4 km zainstalowanych zostanie 120 opraw oświetleniowych typu LED wyposażonych w sterownik lokalny, który umożliwi zarówno sterowanie zasilaczem LED, jak i komunikację pomiędzy sterownikiem centralnym a sterownikami lokalnymi pracującymi w tej samem sieci.

Podobne wiadomości:

do góry