• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia

Aktualności 21 Maja 2021

Ogłoszenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w rejonie obszaru Staromiejskiego i Grobli wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

 

info

 

Wyłożenie odbędzie się w dniach od 10 maja 2021 r. do 31 maja 2021 r. Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie udostępniony (wywieszony) na tablicach przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Bieruniu, a także w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 24 maja 2021 r. o godz. 16.00 za pomocą środków porozumiewania się na odległość - platformy Microsoft Teams. Chęć uczestnictwa w dyskusji należy zgłosić mailowo na adres gn@um.bierun.pl lub telefonicznie na numer 32/708-09-59 z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu e-mail do dnia 21 maja 2021 r. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłane zaproszenie do programu Microsoft Teams, najpóźniej do dnia 24 maja 2021 r. do godz. 15:00.

 

Treść ogłoszenia znajduje się w załączeniu.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf OGŁOSZENIE 119KB Plik: OGŁOSZENIE

Podobne wiadomości:

do góry