• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Jak załatwić sprawę w Urzędzie Miejski? Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu!

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Miejski? Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu!

Aktualności 9 Listopada 2020

Tak jak zapowiadaliśmy, od 4 listopada ograniczona została bezpośrednia obsługa Interesantów Urzędu Miejskiego w Bieruniu. Dołożono jednak wszelkich starań, by maksymalnie ułatwić Państwu kontakt z Urzędem i udostępnić szereg opcji niezwykle przydatnych w załatwianiu spraw urzędowych.

 

POBIERZ WNIOSKI

 

Wejścia do budynku Urzędu Miejskiego są zamknięte, ale w przedsionku znajduje się skrzynka podawcza, do której składać będzie można pisma, wnioski i dokumenty. Jest też stojak, na którym znajdują się papierowe wersje wniosków do wypełnienia.

 

W sytuacjach losowych, bądź w sprawach wymagających podjęcia niezwłocznych działań administracyjnych, Interesanci przyjmowani są we wskazanym miejscu i czasie. Należy umówić się telefonicznie, w celu załatwienia konkretnej sprawy.

 

Wszelkie sprawy urzędowe załatwiać należy:

przez telefon - +48 32 708 09 10

przez e-mail - urzad@um.bierun.pl

przez ePUAPKLIKNIJ TUTAJ

przez eUrząd - KLIKNIJ TUTAJ

 

Płatności na rzecz Gminy Bieruń dokonywane mogą być wyłącznie przelewami elektronicznymi. Kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna!

Konto bankowe: 

ING S.A.

46 1050 1399 1000 0090 3049 8563

 

Wpłat z tytułu podatków/opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe wskazane w decyzjach podatkowych/zawiadomieniach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

 

 

Zachęcamy do obejrzenia filmów zrealizowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji instruujących, jak poradzić sobie z załatwianiem spraw urzędowych drogą elektroniczną:

 

                                                 

 

                                                  

 

 

Przeczytaj również:

Podobne wiadomości:

do góry