• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Podpisano umowę na dofinansowanie remontu hali sportowej na Szarych Szeregów

Podpisano umowę na dofinansowanie remontu hali sportowej na Szarych Szeregów

Aktualności 17 Grudnia 2019

Zapowiedziana w sierpniu inwestycja, dotycząca dalszych prac remontowo-modernizacyjnych na starobieruńskiej hali sportowej wkrótce będzie realizowana. Podpisana została już umowa na jej dofinansowanie! Wartość planowanych prac to ponad 330 000 zł.

Planowane inwestycje będą kontynuacją prac realizowanych w hali sportowej na przełomie roku. Kolejne pozyskane środki pozwolą na wykonanie dalszych zadań, które unowocześnią obiekt. Czytaj więcej na temat dofinansowania - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Hala sportowa na ul. Szarych Szeregów przejdzie kolejne prace modernizacyjne

 

 

Przypomnijmy - w pierwszej połowie roku 2019 zrealizowano na obiekcie mieszczącym się przy ulicy Szarych Szeregów część zadań remontowych i inwestycyjnych. Były to: gruntowny remont dachu, odświeżenie sali gimnastycznej, remont szatni i łazienki przy salce fitness oraz zakup sprzętu sportowego, w tym kilku bieżni stacjonarnych. Prace te dofinansowane zostały przez Ministerstwo Sportu i Turystyki - CZYTAJ WIĘCEJ

 

W grudniu tego roku podpisana została umowa na dofinansowanie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej kolejnych prac realizowanych w ramach zadania pn.: "Remont hali sportowej przy ul. Szarych Szeregów 15 w Bieruniu". Wartość dofinansowania to 50%. Łączny koszt wszystkich planowanych prac remontowych to ponad 330 tysięcy złotych - CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Zakres projektu obejmuje:

  • Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego (remont 4 szatni)
  • Remont hali sportowej (malowanie starych tynków)
  • Remont korytarza - zejścia do szatni

 

Jest to kontynuacja remontu zaplecza szatniowo - sanitarnego, który wykonano w pierwszej połowie 2019 r. Wartość projektu to ponad 330 000 złotych. Ministerstwo Sportu i Turystyki, na mocy podpisanej umowy, dofinansuje realizację projektu w 50%. 

 

 

 W ramach zadania, które zrealizowane zostało w pierwszej połowie roku 2019 salka fitness została doposażona w nowy sprzęt.

 

 

Czytaj także:

 

 

Tak wyglądał remont szatni i łazienki, jaki wykonany był na początku tego roku w hali sportowej:

Podobne wiadomości:

do góry
top_baner