• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Zraszacze do nawadniania płyty boiska na Chemików już działają!

Zraszacze do nawadniania płyty boiska na Chemików już działają!

Aktualności 22 Maja 2020

System automatycznego nawadniania płyty boiska na stadionie Unii Bieruń Stary już działa. Przypomnijmy, że jest to jeden z kilku elementów projektu zrealizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

                                   

 

Stadion na którym gra Unia Bieruń Stary zarządany jest przez Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zraszacze do nawadniania murawy zainstalowane zostały w ramach kilkuzadaniowego projektu złożonego do Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia. W sumie jest ich 24. Więcej na temat projektu przeczytacie KLIKAJĄC TUTAJ.

 

W kolejnych tygodniach realizowane będą kolejne elementy projektu. Warto też dodać, że w ramach zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego zrealizowany ma zostać także duży - Ogólnomiejski Projekt pod nazwą ORLIK NA CHEMIKÓW. Więcej na temat projektu przeczytacie KLIKAJĄC TUTAJ.

 

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia, w kategorii Projektów Ogólnomiejskich również zwyciężyło zadania dotyczące modernizacji infrastruktury sportowej na terenie klubu UNIA Bieruń Stary. Latem zeszłego roku dokonano rekultywacji bocznego boiska piłkarskiego, na którym swoje treningi odbywają zawodnicy UNII. Więcej na ten temat przeczytać można KLIKAJĄC TUTAJ.

 

Czytaj również:

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry