Strona główna/Aktualności/Zakładka internetowa KORONAWIUS-KOMUNIKATY!

Zakładka internetowa KORONAWIUS-KOMUNIKATY!

Aktualności 19 Marca 2020

Drodzy Mieszkańcy,

aby komunikaty, dotyczące zagrożenia epidemiologicznego, które na bieżąco publikujemy na naszej stronie internetowej www.bierun.pl docierały do Was w sposób bardziej uporządkowany, stworzyliśmy specjalną zakładkę!

KORONAWIRUS - komunikaty - tak nazywa się zakładka, w której znajdziecie wszelkie komunikaty, informacje i porady, jakie do tej pory ukazały się w AKTUALNOŚCIACH na stronie internetowej naszego miasta i na FanPage'u Miasto Bieruń. Są one poukładane hronologicznie - na górze najnowsze, na dole najstarsze. KLIKNIJ I WEJDŻ NA ZAKŁADKĘ! 

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

W zakładce znajdują się również linki-przekierowania do ważnych i przydatnych stron internetowych, na których zamieszczane są rozmaite dane dotyczące koronawirusa i zalecenia władz centralnych w sprawie postępowania w obliczu zagrożenia epidemiologicznego. Zakładkę będziemy na bieżąco aktualizować i rozbudowywać, tak, by wszystkie Ważne dla Was informacje znajdowały się w jednym, "podręcznym" miejscu.

 

 

Warto też dodać, że instalując na swój telefon bezpłatną aplikację VIZUM.app, macie możliwość systematycznego otrzymywania od Miasta Bierunia komunikatów dotyczacych tej wyjątkowej sytuacji,w jakiej obecnie się znajdujemy, ale też wielu innych zagadnień, jak na przykład trwających w mieście inwestycji. - KLIKNIJ TUTAJ.

Podobne wiadomości:

do góry