• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Zajęcia organizowane przez BOK i BOSiR odwołane!

Zajęcia organizowane przez BOK i BOSiR odwołane!

Aktualności 12 Marca 2020

Ze względu na narastające zagrożenie epidemiologiczne i w trosce o bezpieczeństwo publiczne dyrektorzy Bieruńskiego Ośrodka Kultury oraz Bieruńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podjęli decyzję o zamknięciu wszystkich obiektów kulturalnych (domy kultury, biblioteki) i sportowych (hale, boiska, baseny).

Równocześnie odwołane zostały wszystkie imprezy sportowo-rekreacyjne oraz kulturalne. Z przykrością informujemy, że odwołane zostało również uroczyste otwarcie Centrum Sportowego Homera ADRENALINA oraz dzień otwarty w ADRENALINIE. Wyznaczony będzie oczywiście nowy termin otwarcia, o którym będziemy Państwa informować.

 

 

W planowanym terminie nie odbędzie się również Święto Teatru. Odwołane zostały wszystkie wydarzenia kulturalno-artystyczne, a także zajęcia dla dzieci i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zawieszone do odwołania zostały również próby chórów i spotkania członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bieruniu.

 

W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców, a także uniknięcia zarażenia, zaleca się szczególną dbałość o higienę rąk, unikanie większych skupisk ludzi, używanie preparatów dezynfekcyjnych oraz stosowanie się do bieżących poleceń i zaleceń służb Sanepidu.

 

Podobne wiadomości:

do góry
top_baner