• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Aktualności 4 Stycznia 2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" wraz z Nowym Rokiem przystępuje do dalszych działań związanych z opracowaniem Strategii LGD na nowy okres programowania na lata 2023-2027, w związku z czym serdecznie zachęca do wypełnienia poniższej ankiety.

Poniżej znajduje się link do założeń i kierunków, które zostały zebrane na etapie spotkań z mieszkańcami. Ankieta zawiera trzy główne kierunki tematyczne i wraz z nimi kilka proponowanych działań - prosimy aby wybrać te, które Państwa zdaniem powinny w naszej strategii zostać ujęte, a tym samym na dalszym etapie realizowane.

Zachęcamy do włączenia się w ten proces konsultacji! 

 

ankieta

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

 

Serdecznie dziękujemy w imieniu LGD "Ziemia Pszczyńska" za udział w badaniu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety!

 

 

lgd

Podkreślmy, że za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" Miasto Bieruń pozyskało sporo środków unijnych i zrealizowało kilka ciekawych inwestycji.

W 2021 roku Miasto pozyskało 120 000 złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na modernizację boiska sportowego znajdującego się na ulicy Bijasowickiej (przy filii Przedszkola nr 2), która zrealizowana została w 2022 roku.

 

W 2020 roku Miasto Bieruń zyskało samoobsługową stację naprawy rowerów i ławkę solarną, dzięki zrealizowanemu przez stowarzyszenie LGD projektowi STACJA REGENERACJA.

Podobne wiadomości:

do góry