• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Aktualności 20 Grudnia 2021

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska",  jak co roku o tej porze, przygotowując się do ewaluacji podejmowanych działań, serdecznie zachęca do wypełnienia poniższej ankiety.


Ankieta dotyczy poziomu satysfakcji mieszkańców obszaru "Ziemi Pszczyńskiej" z mieszkania i funkcjonowania tutaj. Ankietę znajdą Państwo POD TYM LINKIEM. Badanie jest anonimowe i będzie przeprowadzane do 10 stycznia 2022 r.

 

ankietaKLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Serdecznie dziękujemy w imieniu LGD "Ziemia Pszczyńska" za udział w badaniu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety!

 

Czy wiesz że...

Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" jest stowarzyszeniem, które łączy podmioty gospodarcze, samorządy, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne we wspólnym działaniu na rzecz rozwoju lokalnego.

Od 2008 roku członkami Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" jest 6 gmin powiatu pszczyńskiego: Kobiór, Pszczyna, Goczałkowice - Zdrój, Miedźna, Pawłowice i Suszec.

1 stycznia 2015 roku, w struktury LGD weszła także gmina Bojszowy, z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

W marcu 2015 roku do grona gmin członkowskich dołączyły gminy Wyry i Orzesze z powiatu mikołowskiego, zaś od 1 kwietnia 2015 roku członkiem Stowarzyszenia stała się gmina Bieruń  z powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Proces rozszerzenia obszaru objętego LSR zakończyło przystąpienie do LGD gminy Ornontowice (powiat mikołowski).

Gminy przyjęte w 2015 roku zostały wraz z pozostałymi gminami objęte Lokalną Strategią Rozwoju na okres programowania 2014-2020.

 

lgd

Podkreślmy, że za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" Miasto Bieruń pozyskało 120 000 złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na modernizację boiska sportowego znajdującego się na ulicy Bijasowickiej (przy filii Przedszkola nr 2), która zrealizowana zostanie w 2022 roku.

Podobne wiadomości:

do góry