• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Wyniki ankiety dotyczącej przejazdu dla rowerów przez ulicę Węglową

Wyniki ankiety dotyczącej przejazdu dla rowerów przez ulicę Węglową

Aktualności 27 Października 2022

Drodzy Mieszkańcy, serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety dotyczącej wyboru lokalizacji przejazdu dla rowerów przez ulicę Węglową, na wysokości Szkoły Podstawowej nr 3. Wpłynęło do nas 287 ankiet: 263 ankiety online oraz 24 ankiety papierowe. 

Zdecydowana większość ankietowanych (92,2 %, tj. 261 głosów) wyraziła opinię, że przejazd dla rowerów w rejonie Szkoły Podstawowej nr 3 przez ul. Węglową jest potrzebny .

Z zaproponowanych przez nas dwóch wariantów, zdecydowana większość ankietowanych (76,3 %, tj. 206 głosów) opowiedziała się za Wariantem 1 (zaznaczonym na poniższej mapce).

mapka - wyniki ankiety WęglowaProponowane warianty przejazdu dla rowerów przez ul. Węglową z zaznaczonym Wariantem 1 wybranym pzrez mieszkańców.

 

 

W związku z powyższym, Urząd Miejski w Bieruniu zaplanuje w projekcie budżetu na rok 2023 realizację zadania związanego z wykonaniem przejazdu dla rowerów przez ul. Węglową w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. Po akceptacji budżetu miasta przez Radę Miejską będziemy mogli przystąpić do realizacji zadania w I półroczu 2023 roku.


Wykonanie przejazdu dla rowerów, komunikujacego teren Szkoły Podstawowej nr 3 ze ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Węglowej jest planowane w odpowiedzi liczne wnioski mieszkańców Bierunia. Przejazd zostanie wykonany jako wyniesienie części jezdni z malowaniem samego przejazdu w kolorze czerwonym.

Podobne wiadomości:

do góry