• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/UWAGA! Zmiany w zakresie obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Bieruniu!

UWAGA! Zmiany w zakresie obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Bieruniu!

Aktualności 11 Marca 2020

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz idącymi za tym decyzjami Rady Ministrów, podjęte zostały szczególne środki ostrożności polegające na wprowadzeniu od dnia 12 marca 2020 roku (czwartek) punktu obsługi Klientów Urzędu Miejskiego.

Mieszkańcy i Klienci Urzędu Miejskiego w Bieruniu obsługiwani będą tylko i wyłącznie w Kancelarii mieszczącej się na parterze Urzędu. Informujemy również, że czynne będzie tylko jedno wejście do Urzędu - od strony Rynku.

Zaleca się, aby sprawy urzędowe - w miarę możliwości - omawiać i załatwiać telefonicznie bądź mailowo (urzad@um.bierun.pl). Przypominamy, że mieszkańcy mają także do dyspozycji e-Urząd - platformę oferującą elektroniczne usługi - DOSTĘPNĄ POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

Numer telefonu do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu:

+48 32 708 09 10

 

 Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Wydziałów, Referatów i Biur dostępny jest

POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie płatności na rzecz Gminy Bieruń dokonywane mogą być tylko przelewami bankowymi lub na poczcie. Kasa w Urzędzie Miejskim będzie nieczynna.

 

Konto bankowe: 

ING S.A.

46 1050 1399 1000 0090 3049 8563

 

Konto na opłatę za śmieci:

 44 1050 1399 1000 0090 3058 4735 

 

Wpłat z tytułu podatków/opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe wskazane w decyzjach podatkowych/zawiadomieniach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Powyższe numery kont posłużyć mogą tym z Państwa, którzy nie dokonywali do tej pory przelewów bankowych i nie znają numeru swojego indywidualnego konta.

 

 

Miejmy na uwadze fakt, że zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby.

 

 

Podobne wiadomości:

do góry