Strona główna/Aktualności/Rusza kolejny etap modernizacji drogi dojazdowej do garaży na Granitowej

Rusza kolejny etap modernizacji drogi dojazdowej do garaży na Granitowej

Aktualności 21 Czerwca 2019

Rusza realizacja zadania pn. Remont dojazdów do garaży przy ulicy Granitowej w Bieruniu w ramach zamówienia pn.: „Droga do garaży ul. Granitowa". To już V etap prac związanych modernizacją infrastruktury drogowej w pobliżu garaży na osiedlu Granitowa.

 

 

18 czerwca Burmistrz Miasta Bierunia podpisał umowę z wykonawcą, na mocy której już w październiku tego roku do użytku mieszkańców oddane zostaną kolejne dojazdy do garaży na osiedlu Granitowa. Koszt inwestycji to blisko 337 tysięcy złotych. Więcej na temat inwestycji przeczytać mozna TUTAJ.

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku trwały roboty związane z etapem IV remontu drogi dojazdowej do garaży mieszczących się przy ulicy Granitowej. W ramach etapu V zadania zrealizowany zostanie remont dalszej części drogi.

Planuje się wykonać:

  • jezdnię z mieszanki mineralno-asfaltowej o powiwrzchni 730,0 m²
  • dojazdy do garaży z kostki betonowej
  • elementy ulic - krawężniki betonowe

 

 

Zadanie zrealizowane zostanie przez firmę Usługi Transportowe Opitek Henryk z Chełmu Śląskiego do października 2019 roku. Jego koszt to 336 791,23 zł

Inwestycja zakłada wykonanie V etapu robót budowlanych polegających na remoncie trzech dojazdów do garaży przy ul. Granitowej w Bieruniu wraz z zabezpieczeniem istniejącej sieci wodociągowej, w ramach zadania pn.: „Droga do garaży ul. Granitowa".

Podobne wiadomości:

do góry