• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Rusza Dzienny Dom SENIOR+

Rusza Dzienny Dom SENIOR+

Aktualności 16 Lipca 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieruniu informuje, że od poniedziałku 20 lipca bieruńscy seniorzy  będą mogli ponownie korzystać z zajęć w Dziennym Domu Senior+. Trwają jeszcze zapisy!

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr (32) 44 189 06. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w Domu SENIOR+.

 

 

Dzienny Dom „Senior +” znajduje się na ul. Chemików 139 w Bieruniu. Uczęszczać może do niego piętnaście osób, które do swojej dyspozycji mają łącznie siedem pomieszczeń - sześć mniejszych oraz jedną dużą salę, przeznaczoną na zajęcia grupowe. Seniorzy brać udział mogą w zajęciach rehabilitacyjnych, które odbywają  się  pod okiem specjalistów, w zajęciach kulinarnych, psychologicznych oraz sportowo-rekreacyjnych. Mają również możliwość  skorzystania z ciepłego posiłku, kawiarenki, porad dietetycznych, szerokiej oferty kulturalnej, a także usług aktywizujących społecznie, np.: spotkań z dziećmi i młodzieżą.

 

 

Placówka dla Seniorów wchodzi w strukturę organizacyjną Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bieruniu. Swoim wsparciem obejmuje osoby, które ukończyły 60. rok życia, są nieaktywne zawodowo i zamieszkują na terenie miasta Bieruń.

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapewnia, że aby podopieczni mogli się czuć bezpiecznie, we wszystkich swoich placówkach wprowadził specjalne procedury zgodnie z wytycznymi, w związku z zapobieganiem COVIT-19.

Podobne wiadomości:

do góry