• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Remonty w obiektach BOK i BOSiR. Sami zobaczcie!

Remonty w obiektach BOK i BOSiR. Sami zobaczcie!

Aktualności 2 Kwietnia 2020

Jutrzenka, Remiza, Triada i Gama, miejskie pływalnie, hale sportowe, boiska i tereny rekreacyjne - wszystkie te obiekty przechodzą teraz mniejsze lub większe remonty oraz prace porządkowo - konserwacyjne. BOK i BOSiR nie śpią! Jednostki te cały czas pracują i realizują obecnie te zadania, które najczęściej wykonywane są podczas wakacyjnych przerw konserwacyjnych. ZDJĘCIA PONIŻEJ!

 

Na obecną chwilę żaden obiekt miejski nie jest czynny. Epidemia koronawirusa wymusiła na nas wszystkich konieczność funkcjonowania w innych warunkach. Mieszkańcy zobowiązani są do przebywania w domach i nie opuszczania ich jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. Nie oznacza to jednak, że pracownicy jednostek organizacyjnych naszego miasta odpoczywają... Jest wręcz przeciwnie! Okres ten wykrzystują na intensywną prace, by przygotować solidnie wszystkie obiekty na ponowne otwarcie. W placówkach BOKu i BOSiRu trwają remonty, naprawy, porządki i prace konserwatorskie. 

 

 

 

Jak przebiegają prace, zobaczyć możecie na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

Warto jednak podkreślić, że malowaniu poddane zostały wszelakie ławki, stoliki, krzesła i fotele. Dom Kultury GAMA oraz Regionalne Centrum Kulturalno-Gospodarcze REMIZA zyskały nowe, profesjonalne oświetlenie. Na basenach i halach sportowych renowacji poddane zostały szatnie. A dodatkowo, wszystko z czego korzystacie jest obecnie gruntownie czyszczone i odświeżane. Sami zobaczcie poniżej.

 

 

Dom Kultury "Gama", wykorzystując czas w którym nie ma spektakli , modernizuje oświetlenie sceniczne. Zakupiono dwa urządzenia typu "Spot" firmy SHOWTEC o mocy 150W oraz dwa urządzenia typu WASCH, 7x18W. Horyzont sceny podświetli osiem nowych reflektorów typu LED. Wszystkie urządzenia są w pełni sterowane za pomocą nowego programu ChamSys - MagicQ. Modernizacja ta pozwoli na samodzielną realizację oświetlenia większości przedstawień teatralnych realizowanych przez Bieruński Ośrodek Kultury.

 

 

Warto również podkreślić, że zarówno Bieruński Ośrodek Kultury, jak i Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji posiadają swoje FanPage, na których realizują rozmaite akcje i inne inicjatywy dla mieszkańców. BOK proponuje m.in. ciekawe spektakle i filmy do obejrzenia w internecie. Natomiast BOSiR realizuje zajęcia sportowe online. Prowadzi m.in. program: BO RUSZAĆ SIĘ TRZEBA. Zachęcamy do ćwiczenia z BOSiR-em.

 

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry