• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Przyznano stypendia studenckie Miasta Bierunia na 2020 rok

Przyznano stypendia studenckie Miasta Bierunia na 2020 rok

Aktualności 8 Marca 2020

Na początku marca Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica spotkał się z najzdolniejszymi studentami z Bierunia w Urzędzie Miejskim oraz w Regionalnym Centrum Kulturalno-Gospodarczym REMIZA, w celu podpisania umów stypendialnych na 2020 rok. Dzięki wsparciu Miasta, bieruńska młodzież będzie miała lepsze warunki do nauki oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

 

W roku 2020 studenckie stypendium Miasta Bierunia pobierać będzie 10 osób. Są to studenci: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Śląskiej, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Ogromne gratulacje dla nich!

 

 

Stypendium stanowi formę pomocy materialnej dla najzdolniejszych studentów - mieszkańców Bierunia. Stypendium ma na celu wyrównanie szans edukacyjnych młodzieży poprzez pokonanie trudności w dostępie do kształcenia, zwłaszcza bariery ekonomicznej, motywowanie do osiągania coraz wyższych wyników w nauce.

 

Więcej na temat stypendium studenckiego Miasta Bierunia przeczytać można KLIKAJĄC TUTAJ.

 

 

Podobne wiadomości:

do góry
top_baner