Strona główna/Aktualności/Pierwsza część obiektu Centrum Logistycznego otwarta

Pierwsza część obiektu Centrum Logistycznego otwarta

Aktualności 22 Października 2019

Pierwszy etap budowy Centrum Logistycznego Panattoni w Bieruniu został już zakończony. 17 października nastąpiło oficjalne otwarcie hali magazynowej mieszczącej się przy ulicy Logistycznej 55.

 

Hala zajmuje obszar 35 tys. mkw. i ma już swoich najemców. Dowiedz sie więcej - KLIKNIJ.

Pierwszym najemcą został -dostawca usług logistycznych dla branży FMCG - firma Havi Logistics, która zajmuje w nowym Centrum Panattoni 13 tys. mkw. 

 

Ciekawostką jest, że w ramach strefy magazynowej (ponad 12 tys. mkw.) wydzielone zostały chłodnia i przedsionek chłodniczy o powierzchni ponad 2,2 tys. mkw., a także w części zautomatyzowana mroźnia o podobnym metrażu.

 

Drugim najemcą powierzchni w Centrum Logistycznym jest Huf  Polska - firma, która  obsługuje klientów z branży motoryzacyjnej w zakresie produkcji mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania m.in.: klamek samochodowych oraz czujników ciśnienia w oponach.

 

Panattoni poszukuje kolejnych najemców hali. Dysponuje jeszcze wolną powierzchnią do wynajęcia. Szerzej na temat Centrum Logistycznego w Bieruniu pisalismy latem tego roku - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry