Strona główna/Aktualności/Oświęcim - utrudnienia w ruchu w związku z remontem wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu DK 44 w miejscowości Babice

Oświęcim - utrudnienia w ruchu w związku z remontem wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu DK 44 w miejscowości Babice

Aktualności 30 Maja 2019

Jak informuje wykonawca robót - MOST Sp. z o.o. z/s w Sopocie, w związku z realizacją zadania inwestycyjnego o nazwie: „Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Oświęcim (Babice) w km 52+034 w ciągu drogi krajowej nr 44”, w dniu 3 czerwca 2019 r. o godzinie 12:00 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych.

 

Objazd będzie prowadził drogami wojewódzkimi nr 934, 780 i 933 przez miejscowości Kopciowice, Chełmek i Bobrek. Przywrócenie docelowej organizacji ruchu planowane jest w dniu 01.08.2019 r. o godzinie 12:00. Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie.

Więcej na ten temat przeczytać i zobaczyć można na stronie www.oswiecimonline.pl - KLIKNIJ TUTAJ

 


Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek) do odwołania w związku z prowadzonym remontem wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu DK 44 w m. Babice wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 686: autobus linii 686 po obsłużeniu przystanku Oświęcim Babice ul. Śląska II pojedzie ulicami: Spacerową, Greglów, Sportową, Niwy, Ofiar Faszyzmu, Męczeństwa Narodów, Stanisławy Leszczyńskiej, Wyzwolenia oraz Powstańców Śląskich do przystanku Oświęcim Niwa, analogicznie w kierunku przeciwnym;  nie będzie obsługiwany przystanek Oświęcim Babice ul. Śląska I. 


Za utrudnienia przepraszamy.

Kategoria: powiązane pliki [3]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf OBJAZD_RELACJA_KRAKÓW-TYCHY 299.4KB Plik: OBJAZD_RELACJA_KRAKÓW-TYCHY
pdf OBJAZD_RELACJA_TYCHY-KRAKÓW 297.57KB Plik: OBJAZD_RELACJA_TYCHY-KRAKÓW
pdf Mapa - DK44 2.01MB Plik: Mapa - DK44

Podobne wiadomości:

do góry