• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Organizacja ruchu na Starówce - WYPOWIEDZ SIĘ!

Organizacja ruchu na Starówce - WYPOWIEDZ SIĘ!

Aktualności 11 Października 2021

8 października w kinoteatrze JUTRZENKA odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie reorganizacji ruchu na bieruńskiej Starówce. Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję się wypowiedzieć, zadać pytania, wnieść uwagi i wypełnić papierowy wniosek. Złożone przez mieszkańców do urny wnioski są teraz dokładnie analizowane przez projektanta. Chcemy, aby organizacja ruchu w tej części miasta była spójna, przemyślana i przyjazna dla mieszkańców oraz gości.

 

Spotkanie

Drodzy Mieszkańcy! Do końca bieżącego tygodnia, a więc do 15 października, macie czas na podzielenie się ewentualnymi spostrzeżeniami dotyczącymi reorganizacji ruchu na Starówce. W załączeniu znajduje się mapa - wariant organizacji ruchu sugerowany przez projektanta oraz formularz wniosku do wypełnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem i wypowiedzenia się. Wypełnione kwestionariusze przynosić można do Urzędu Miejskiego w Bieruniu. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.

 

mapka

 

Trwają prace nad koncepcją reorganizacji ruchu na bieruńskiej starówce. Pragniemy skonsultować nowe pomysły z jak największa grupą zainteresowanych. Dzięki udziałowni Mieszkańców w spotkaniu konsultacyjnych projektant ma sporo materiału do analizy. Zachęcamy pozostałych Mieszkańców, którzy nie wzieli udziału w spotkaniu do zapoznania się z dokumentem i zabranie głosu w dyskusji poprzez wypełnienie formularza wniosku. Projekt oraz kwestionariusz (do pobrania) znajdują się poniżej.

 

urna

 

Kategoria: powiązane pliki [4]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx formularz.docx 20.22KB Plik: formularz.docx
jpg WARIANT 2 - PROJEKT - obraz 28.43MB Plik: WARIANT 2 - PROJEKT - obraz
pdf Schemat kierunków ruchu 3.95MB Plik: Schemat kierunków ruchu
pdf WARIANT 2 - PROJEKT - pdf 10.54MB Plik: WARIANT 2 - PROJEKT - pdf

Podobne wiadomości:

do góry