• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

trawa

Strona główna/Aktualności/Nabór wniosków w konkursie DZIAŁAJ LOKALNIE!

Nabór wniosków w konkursie DZIAŁAJ LOKALNIE!

Aktualności 14 Lipca 2020

Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Centrum Społecznego Rozwoju w powiatach: mikołowskim, pszczyńskim i rybnickim we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mają szansę pozyskać od 3 000,00 zł do 6 000,00 zł na realizację lokalnych inicjatyw.

Konkurs przewiduje przekazanie puli środków w wysokości 29 750,00 zł na projekty trwające od 3 do 6 miesięcy i realizowane w okresie pomiędzy 15 sierpnia a 31 grudnia 2020 roku. Wnioski należy składać poprzez generator on-line dostępny na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl do dnia 3 sierpnia 2020 roku.

 

Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzony przez stowarzyszenie swoim zasięgiem obejmuje obecnie już 13 gmin: Bieruń, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, Orzesze, Wyry, Goczałkowice- Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna, Suszec, Czerwionka-Leszczyny.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową dostępną na www.csr.biz.pl w zakładce „Aktualności” oraz do kontaktu mailowego .

 

 

Centrum Społecznego Rozwoju zaprasza do śledzenia strony internetowej - niedługo zamieszczony zostanie  harmonogram spotkań informacyjnych dla potencjalnych grantobiorców.

 

 

Zapraszamy na spotkania informacyjne online:

 

Podobne wiadomości:

do góry