• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Nabór na członka Zespołu Oceniającego Zielone Projekty

Nabór na członka Zespołu Oceniającego Zielone Projekty

Aktualności 9 Czerwca 2021

Ogłaszamy nabór na członka Zespołu Oceniającego wnioski złożone w ramach Zielonego Budżetu Miasta Bierunia 2022. Swoje kandydatury składać mogą organizacje pozarządowe działające na terenie Miasta Bierunia.

 

zbmb

Zgodnie z przyjętym regulaminem Zielonego Budżetu Miasta Bierunia, ostatniego etapu weryfikacji propozycji zielonych projektów dokonuje Zespół Oceniający.

W skład Zespołu Oceniającego, obok przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej wejdzie przedstawiciel organizacji pozarządowych. Zachęcamy bieruńskie stowarzyszenia do zgłaszania kandydatur.

Nabór rozpoczyna się 9 czerwca 2021 roku i potrwa do 15 czerwca (wtorek) do godziny 15:30.

Kandydatury składać należy poprzez wypełnienie poniższego formularza i wysłanie go e-mailem na adres: lub dostarczenie go do kancelarii Urzędu Miejskiego (ul. Rynek 14, Bieruń).

Wymaganym jest, aby kandydaci na członka Zespołu Oceniającego byli pełnoletni i zamieszkiwali w Bieruniu (warunek obligatoryjny) oraz mieli wiedzę na temat zieleni miejskiej lub doświadczenie w zakresie realizacji projektów proekologicznych (warunek fakultatywny).

W przypadku większej ilości zgłoszonych kandydatur, wyboru członka Zespołu Oceniającego dokona komisja konkursowa w oparciu o doświadczenie i kompetencje kandydatów w zakresie realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą ekologią i zarządzaniem przestrzenią miejską.

 

Zadaniem Zespołu Oceniającego jest, w oparciu o posiadane kompetencje i wiedzę, wskazanie do realizacji tych projektów mieszkańców zgłoszonych do Zielonego Budżetu miasta Bierunia, które w najwyższym stopniu wpisują się  w założenia  Zielonego  Budżetu  miasta  Bierunia  i charakteryzują  się  największym  wpływem  na  poprawę środowiska naturalnego na terenie miasta oraz estetyki miasta.

 

Zespół oceniający wyboru dokona podczas jednego lub maksymalnie dwóch spotkań, których terminy zostaną z członkami Zespołu wcześniej ustalone.

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Formularz zgłaszania kandydatur. 43.41KB Plik: Formularz zgłaszania kandydatur.
pdf Zarządzenie wraz załącznikami 1.4MB Plik: Zarządzenie wraz załącznikami

Podobne wiadomości:

do góry