• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/LGD ogłasza nabór wniosków o przyznanie wsparcia finansowego przedsiębiorcom

LGD ogłasza nabór wniosków o przyznanie wsparcia finansowego przedsiębiorcom

Aktualności 16 Marca 2022

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ZIEMIA PSZCZYŃSKA, którego Miasto Bieruń jest czonkiem ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

LGD

Termin składania wniosku: 16 marca 2022 r. - 30 marca 2022 r.

(od poniedziałku do piątku - w godz. 8.00-16.00, 30 marca 2022 r. do godz. 12.00)

 

Więcej informacji na ten temat znajduje się

na stronie WWW LGD Ziemi Pszczyńskiej - KLIKNIJ TUTAJ

 

lgd

Czy wiesz że...

Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" jest stowarzyszeniem, które łączy podmioty gospodarcze, samorządy, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne we wspólnym działaniu na rzecz rozwoju lokalnego.

Od 2008 roku członkami Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" jest 6 gmin powiatu pszczyńskiego: Kobiór, Pszczyna, Goczałkowice - Zdrój, Miedźna, Pawłowice i Suszec.

1 stycznia 2015 roku, w struktury LGD weszła także gmina Bojszowy, z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

W marcu 2015 roku do grona gmin członkowskich dołączyły gminy Wyry i Orzesze z powiatu mikołowskiego, zaś od 1 kwietnia 2015 roku członkiem Stowarzyszenia stała się gmina Bieruń  z powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Proces rozszerzenia obszaru objętego LSR zakończyło przystąpienie do LGD gminy Ornontowice (powiat mikołowski).

Gminy przyjęte w 2015 roku zostały wraz z pozostałymi gminami objęte Lokalną Strategią Rozwoju na okres programowania 2014-2020.

 

Podkreślmy, że za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Ziemia Pszczyńska" Miasto Bieruń pozyskało 120 000 złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na modernizację boiska sportowego znajdującego się na ulicy Bijasowickiej (przy filii Przedszkola nr 2), która zrealizowana zostanie w 2022 roku.

Podobne wiadomości:

do góry