• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Kolejne zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego

Kolejne zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego

Aktualności 22 Kwietnia 2020

Od dziś rozpoczął się proces stopniowego udostępniania Mieszkańcom budynku Urzędu Miejskiego w Bieruniu. Otwarta została brama główna Urzędu (od strony Rynku). W przedsionku znajduje się skrzynka podawcza, do której można składać pisma, wnioski i dokumenty.

Od poniedziałku, 27 kwietnia otwarta zostanie kasa Urzędu Miejskiego w Bieruniu. Wejście do niej możliwe będzie od tyłu budynku (od ulicy Macieja).

 

Znosząc niektóre ograniczenia, wprowadzone w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, Burmistrz Krystian Grzesica pragnie ułatwić Mieszkańcom komunikację z Urzędem Miejskim. W kolejnych dniach i tygodniach podejmować będzie kolejne kroki, by systematycznie i sukcesywnie udostępniać Interesantom budynek naszego magistratu.

 

 

Tymczasem wszelkie inne sprawy urzędowe załatwiamy nadal:

 

W sytuacjach losowych, bądź w sprawach wymagających podjęcia niezwłocznych działań administracyjnych, Interesanci przyjmowani będą we wskazanym miejscu i czasie. Należy umówić się telefonicznie, w celu załatwienia konkretnej sprawy‼️

 

 

Zachęcamy do obejrzenia filmiku wyprodukowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji, instruującego w przystępny sposób, jak założyć PROFIL ZAUFANY (ePuap), dzieki któremu większość spraw urzędowych załatwić można nie wychodząc z domu.

                                             

 

 

 Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Wydziałów, Referatów i Biur dostępny jest:

POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Przypominamy, że Mieszkańcy mają także do dyspozycji e-Urząd - platformę oferującą elektroniczne usługi - DOSTĘPNĄ POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

Podobne wiadomości:

do góry