Strona główna/Aktualności/Kolejna partia wyposażenia dla bieruńskich służb

Kolejna partia wyposażenia dla bieruńskich służb

Aktualności 21 Kwietnia 2020

Do wszystkich trzech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieruniu trafiły już specjalistyczne maseczki FFP2 oraz kombinezony ochronne. Straż Miejska w Bieruniu i pracownicy socjalni MOPS zaopatrzeni zostali natomiast w przyłbice. W dobie walki z epidemią koronawirusa i jej następstwami bezpieczeństwo służb działających na pierwszej linii frontu jest dla Miasta priorytetem.

 

 

Poza tym, wszyscy pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urządu Miejskiego i jednostek organizacyjnych miasta, a także funkcjonariusze Straży Miejskiej i druhowie OSP na bieżąco, według potrzeb zaopatrywani są w rękawiczki jednorazowe, maseczki ochronne oraz płyn do dezynfekcji.

 

 

Więcej informacji na temat działań Miasta podejmowanych w związku z epidemią koronawirusa i jej następstawmi znajduje się w specjalnej zakładce KORONAWIRUS - KOMUNIKATY. Zachęcamy do śledzenia - KLIKNIJ TUTAJ. W zakładce tej znajdują się wszystkie informacje, komunikaty i zalecenia, które publikowane były dotąd na stronie internetowej Urzedu Miejskiego.

 

Podobne wiadomości:

do góry