• język migowy
 • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Program "Rodzina Trzy Plus"

Program „Rodzina Trzy Plus” przysługuje rodzinom mającym na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub 24 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje, a także rodzinom zastępczym zamieszkującym na terenie miasta Bierunia oraz podopiecznym świetlic wsparcia dziennego o charakterze opiekuńczym prowadzonym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieruniu.

 

Wsparcie polega na zapewnieniu ulg poprzez umożliwienie zakupu tańszych biletów wstępu na wybrane płatne imprezy kulturalne, sportowe i edukacyjne organizowane przez jednostki organizacyjne miasta.

Ulgi udzielane są po okazaniu specjalnej karty, którą uprawnieni mieszkańcy otrzymują po złożeniu wniosku w Urzędzie Miejskim w Bieruniu.

Mając taką kartę, mieszkańcy mogą również taniej skorzystać z pływalni, kręgielni, groty solnej, siłowni, sali fitness oraz innych obiektów sportowych w mieście.

W ramach realizacji programu miasto nawiązuje również współpracę z prywatnymi przedsiębiorcami, w celu rozszerzenia możliwości uzyskania ulg na towary czy usługi, oferowane przez te podmioty.

 

WYKAZ PARTNERÓW PRYWATNYCH PROGRAMU „RODZINA TRZY PLUS”:

 • 10% zniżki w salonie Optyk Edyta Koper-Głowacka na zakupione okulary korekcyjne, galanterię, okulary słoneczne oraz soczewki kontaktowe i środki do ich czyszczenia. Bieruń, ul. Warszawska 293
 • 5% zniżki na wszystkie usługi fryzjerskie w salonie urody „LANSONIA” Renata Wróbel. Bieruń ul. Łysinowa 50
 • 5%  zniżki na wszystkie usługi kosmetyczne w salonie urody Beata Weiss.  Bieruń ul. Łysinowa 50
 • 10 % na wszystkie usługi dentystyczne w gabinecie stomatologicznym lek. dent. Piotra Łabusia. Bieruń, ul. Wylotowa 24
 • 10 % zniżki na wszystkie usługi fryzjerskie w SALONIE FRYZJERSKIM Krystyny Myszor. Bieruń, ul. Bojszowska 147
 • 15 % zniżki na zakup odzieży używanej w sklepie "AMERICAN SHOP" PHU Joanna Hajdas-Gatnar. Bieruń, ul. Oświęcimska 462
 • 5% zniżki na cały asortyment w sklepie odzieżowym "EVEX" Ewa Gawlik . Bieruń, ul. Rynek 8
 • bezpłatne badanie wzroku dla młodzieży od 16 roku życia oraz osób dorosłych, 20% rabatu na oprawy okularowe w Salonie Optycznym „KĄTEM OKA” Katarzyna Odrobińska. Bieruń, ul. Chemików 3
 • rabat 20% na wejścia indywidualne (nie dotyczy organizacji urodzin oraz imprez okolicznościowych) w Sali Zabaw "WESOŁA PANDA", Bieruń, ul. Oświęcimska 398A
 • bezpłatne badanie wzroku od 16 roku życia, 30% rabatu na oprawy okularowe w Salonie Optycznym "VISION OPTYK" Marzena Łakota, Lędziny, ul. Fredry 6
 • rabat 5% na grupowy kurs języka angielskiego w szkole językowej ARA ENGLISH Anna Rafalska Usługi Lingwistyczne, Bieruń, ul. Baryki 1

 

JAK ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM

Aby stać się partnerem Programu wystarczy złożyć w Punkcie Informacji i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Bieruniu ul. Rynek 14 (parter) lub wysłać drogą elektroniczną na adres urzad@um.bierun.pl ofertę, w której określicie Państwo wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych. Na jej podstawie zostanie przygotowane stosowne porozumienie.

W przypadku włączenia się do tej inicjatywy można umieszczać we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych informację o udziale w Programie „RODZINA TRZY PLUS”. 

Urząd Miejski zobowiązuje się do umieszczenia na stronie internetowej www.bierun.pl informacji
o udziale firmy w  Programie oraz podjęcia innych działań promocyjnych w tym zakresie.

Mamy nadzieję, że dzięki Programowi i naszym wspólnym działaniom będziemy rozszerzać ofertę wzmacniającą kondycję bieruńskich rodzin wielodzietnych, a tym samym zwiększać potencjał rozwojowy miasta.

Kategoria: powiązane pliki [4]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Wniosek Rodzina Trzy Plus 89.41KB Plik: Wniosek Rodzina Trzy Plus
pdf Klauzula informacyjna RODO - Rodzina Trzy Plus 317.83KB Plik: Klauzula informacyjna RODO - Rodzina Trzy Plus
pdf Uchwała Rodzina Trzy Plus + Regulamin 367.62KB Plik: Uchwała Rodzina Trzy Plus + Regulamin
pdf Zmiana regulaminu 3+ 102.78KB Plik: Zmiana regulaminu 3+
do góry